Kolomluidspreker outdoor - Power Dynamics OCS3 weerbestendige kolomluidspreker 100V - 30W
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 8715693310849
- CATEGORIE: Hifi speaker
Bekijk
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Power Dynamics |
Algemene kenmerken
| Merk | Power Dynamics |
| Model | Power Dynamics OCS |
| Type speaker | Zuil / vloerstaand |
| Spraakbesturing | Nee |
Fysieke kenmerken
| Product gewicht | 4.40 kg |
| Kleur | Wit |
| Waterbestendig | Nee |
| IP-certificering | IPX4 (Stofdichheid nvt, plenswaterdicht) |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Netwerk en streaming
| Multiroom | Nee |
| Smart | Nee |
| Smart Home Platform | Geen platform |
| Streaming opties | Geen streamingoptie |
| Koppelbaar | Nee |
| Ontvangst | Geen radio |
Connectiviteit
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| Bluetooth | Nee |
| Bluetooth versie | Geen Bluetooth |
| NFC | Nee |
Technische specificaties
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Inclusief versterker | Nee |
| Actieve speaker | Nee |
| Totaal uitgangsvermogen | 30 W |
| Woofer diameter | 5 Inch |
Aansluitingen
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 952.226 |
| EAN | 8715693310849 |
| Inclusief belfunctie | Nee |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Verpakking
| Verpakkingsgewicht | 4.40 kg |
| Taal handleiding | Engels Nederlands Frans |
| Afstandsbediening | Nee |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aantal producten in consumenteneenheid (CE) | 1 |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Product breedte | 15.50 cm |
| Product hoogte | 11.50 cm |
| Product lengte | 49.50 cm |
| Verpakking breedte | 21.50 cm |
| Verpakking hoogte | 20.50 cm |
| Verpakking lengte | 53 cm |
EAN
| EAN | 8715693310849 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Kolomluidspreker outdoor - Power Dynamics OCS3 weerbestendige kolomluidspreker 100V - 30W
