Met de Lenco Keukenradio KCR-100 haal je een handige en compacte keukenradio in huis. Het apparaat heeft een mooi en strak design. Dankzij de duidelijke knoppen en een helder 0,9 inch scherm met LED-verlichting is de radio eenvoudig in het gebruik. Luister naar al je favoriete FM radiozenders. De radio komt met een luidspreker die verrassend veel vermogen heeft. De radio kan gemakkelijk een kamer van voldoende geluid voorzien om optimaal van je muziek te kunnen genieten. De Bluetooth®-in functie is inmiddels onmisbaar en geeft je de vrijheid om van je luie stoel draadloos bijvoorbeeld Spotify af te spelen via de radio en handig te bedienen met je smartphone.
Wat is jouw favoriete radiozender? Of luister je graag naar verschillende zenders? Op de Lenco KCR-100 kun je vijf voorkeuren instellen. Je hoeft dus nooit meer eindeloos te zoeken naar de juiste zender, want met één druk op de knop heb je ‘m direct te pakken. Gevonden? Plof op de bank en bedien de radio met de afstandsbediening. Handig! Een LED is een halfgeleider die licht geeft wanneer er in de juiste richting stroom doorheen wordt gestuurd. Het is dus een elektronisch component dat rechtstreeks licht uitzendt.
Op alle producten van Lenco ontvang je 24 maanden garantie. De Lenco Keukenradio KCR-100 wordt geleverd met een afstandsbediening, montagekit, AC adapter en handleiding. De radio heeft een 0,9 inch wit LED-display en biedt PLL FM radiofunctionaliteit. Daarnaast beschikt hij over 5 voorkeuzetoetsen, LED-verlichting, klok & timer functie en 2 standjes met een uitgangsvermogen van 2 x 1W RMS.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Lenco |
Algemene kenmerken
| Merk | Lenco |
| Model | KCR- |
| EAN | 8711902041221 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | A003121 |
| Type radio | Draagbare radio |
| Stijl radio | Casual |
| Kleur | Wit |
| Product gewicht | 0.93 kg |
Connectiviteit
| Bluetooth versie | Bluetooth 4.1 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| NFC | Nee |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Technische specificaties
| Ontvangst | FM radio |
| Afspelen van | Radio |
| Afstandsbediening | Ja |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Waterbestendig | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| Lcd-display | Ja |
| Inclusief CD-speler | Nee |
| Met dimfunctie | Nee |
| Sleep timer | Ja |
| Voorkeurzenders | 0 |
Stroomvoorziening
| Voedingstype | Adapter/ lichtnet |
| Maximale batterijduur | 0 uur |
| Oplaadbaar | Nee |
| Accu/batterij model | Knoopcel |
| Opladen via apparaat | Nee |
| Accu-platform | Geen accu-platform |
Aansluitingen
| Audio over USB | Nee |
| Audio input bron | Geen |
| Netwerkaansluiting (LAN) | Nee |
| USB-poort | n_a |
Audio
| Totaal uitgangsvermogen | 0 W |
| Equalizer | Nee |
| Stereogeluid | Ja |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | Radio, Afstandsbediening, Handleiding, DOC, Extra instructiekaart, Montagemateriaal. |
| Verpakkingsgewicht | 1.133 kg |
| Verpakking breedte | 22.50 cm |
| Verpakking hoogte | 7.70 cm |
| Verpakking lengte | 25.70 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | n.v.t. |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Wiebachstraat 37; 6466 NG Kerkrade; Nederland |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | support@commaxxgroup.com |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Commaxx B.V. |
| Product breedte | 24.00 cm |
| Product hoogte | 6.50 cm |
| Product lengte | 15.00 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +31 (0)45 528 0380 |
| Voltage | 3.0000 V |
EAN
| EAN | 8711902041221 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lenco Keukenradio - FM Radio met Bluetooth - LED scherm en Timer functie - KCR-100WH - Wit
