Lenco MES-415 - 9 dubbel scherm - Portable DVD-speler met hoofdtelefoon en brackets - Zwart
- EAN: 8711902041696
- CATEGORIE: Draagbare dvd-speler
De Lenco MES-415 is een draagbare DVD-speler set van twee 9 inch beeldschermen met USB-aansluiting. De DVD-speler opent moeiteloos bestanden zoals MP3, JPEG en MPEG (1, 2, 4) vanaf een USB-stick. De Lenco MES-415 heeft ook een SD- en MMC-kaartlezer. Film kijken is het leukst wanneer je samen kijkt. Daarom bestaat de Lenco MES-415 uit 2 beeldschermen van ieder 9 inch. In de auto zijn deze gemakkelijk met riempjes aan de hoofdsteunen te bevestigen. Aan de voorkant van de beeldschermen zitten ingebouwde speakers, zodat iedereen kan meegenieten. Voor een rustige reis plug je met een koptelefoon in. Op alle producten van Lenco ontvang je 24 maanden garantie.
De portable dvd-speler heeft 2 ingebouwde luidsprekers, er zit een afstandsbediening bij, een AC-adapter (stopcontact), 12V auto adapter (aansteker in de auto), een hoofdsteunbevestiging en een hoofdtelefoon. Door middel van een hoofdsteunbevestiging kunnen kinderen naar het dvd-schermpje kijken van deze portable dvd-speler. Dit is echt ideaal. Het scherm kan bevestigd worden op de achterkant van de hoofdsteun van de passagier die voorin de auto zit.
De Lenco MES-415 is een zwarte draagbare DVD-speler met 2 x 9” scherm, USB en SD/MMC kaartlezer. Het 9” (22,5 cm) TFT 16:9 scherm heeft een resolutie van 800 x 480 pixels en speelt vanaf SD- & MMC kaart. Ook ondersteunt de DVD-speler PAL & NTSC systeem. Daarnaast heeft de dvd-speler een koptelefoonaansluiting en hoofdsteunmontage. De voedingstype bestaat uit Adapter/lichtnet en Autolader.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Lenco |
Productinformatie
| Merk | Lenco |
| MPN (Manufacturer Part Number) | A003158 |
Playbackfuncties
| Ondersteunde formaten | AVI CD CD-R CD-RW DVD DVD+R DVD+RW DVD-R DVD-RW JPEG MP4 VOB MP3 |
| Regiocode | 0 |
Beeldscherm
| Aantal schermen | 2 |
| Schermgrootte | 9 Inch |
Opname en Opslag
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
Algemene kenmerken
| Afstandsbediening | Ja |
| Hoofdsteunmontage | Ja |
| Voedingstype | Adapter/ lichtnet Autolader |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | NVT |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| EAN | 8711902041696 |
Overige kenmerken
| Aantal dvd-spelers | 1 |
| Accuduur | Geen accu |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Wiebachstraat 37; 6466 NG Kerkrade; Nederland |
| Afspelen van | CD DVD SD-kaart USB |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | support@commaxxgroup.com |
| Intern geheugen | 0 GB |
| Introductie | 2019 |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| Meegeleverde hoofdsteun | Ja |
| Meegeleverde thuislader | Ja |
| Model | Lenco MES- |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Commaxx B.V. |
| Ontvangst | Geen radio |
| Product breedte | 15.50 cm |
| Product gewicht | 1.86 kg |
| Product hoogte | 17.00 cm |
| Product lengte | 3.50 cm |
| Spatwaterdicht | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +31 (0)45 528 0380 |
| Touchscreen | Nee |
| Verpakking breedte | 218 mm |
| Verpakking hoogte | 211 mm |
| Verpakking lengte | 268 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.34 kg |
EAN
| EAN | 8711902041696 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lenco MES-415 - 9 dubbel scherm - Portable DVD-speler met hoofdtelefoon en brackets - Zwart
