Ontdek de veelzijdigheid van de Lenco SCD-6000BK, een stijlvolle draagbare internetradio met DAB+/FM, Bluetooth® en ingebouwde CD-speler. De radio, uitgevoerd in een strak zwart design, combineert de nieuwste digitale technologie met traditionele functionaliteiten. Het compacte ontwerp en de mogelijkheid om zowel op batterijen als op netstroom te werken, zorgen ervoor dat de radio geschikt is voor zowel thuis als onderweg. Het 2,4 inch (6 cm) TFT LCD kleurendisplay geeft de radio een moderne uitstraling terwijl het ook zorgt voor een verbeterde gebruikerservaring door het helder weergeven van informatie en instellingen.
De Lenco SCD-6000BK is uniek in zijn soort. De radio is namelijk een SmartRadio, een radio die zowel FM, DAB+ als Internet ondersteunt. Met meer dan 38000 radiozenders van over de hele wereld en de mogelijkheid om favoriete zenders op te slaan, biedt deze radio een uitgebreide luisterervaring. Dankzij Bluetooth® kun je eenvoudig je persoonlijke afspeellijsten streamen en overal van je favoriete muziek genieten.
De SCD-6000BK ontvangt zowel DAB+ als FM frequenties storingsvrij. Met de keuze uit beide technologieën profiteer je als luisteraar van een superieure geluidskwaliteit en toegang tot een breed scala aan zenders en informatie. Bovendien zorgen de twee ingebouwde luidsprekers voor een rijk en gebalanceerd stereogeluid, waardoor je altijd optimaal kunt genieten van je muziek.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Lenco |
Algemene kenmerken
| Merk | Lenco |
| Model | LENCO SCD |
| EAN | 8711902078272 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | A005075 |
| Type radio | Draagbare radio |
| Kleur | Zwart |
| Product gewicht | 1.14 kg |
Connectiviteit
| Bluetooth versie | Geen Bluetooth |
| NFC | Nee |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Technische specificaties
| Ontvangst | DAB + radio FM radio |
| Afstandsbediening | Nee |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Waterbestendig | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| Lcd-display | Ja |
| Met dimfunctie | Nee |
| Sleep timer | Nee |
Stroomvoorziening
| Maximale batterijduur | 0 uur |
| Oplaadbaar | Nee |
| Accu/batterij model | C |
| Opladen via apparaat | Nee |
| Accu-platform | Geen accu-platform |
Aansluitingen
| Netwerkaansluiting (LAN) | Nee |
| USB-poort | Nee |
Audio
| Totaal uitgangsvermogen | 0 W |
| Equalizer | Nee |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | Lenco SCD-6000BK, Voedingskabel, Handleiding EN/NL/DE/FR/ES/SE/DK |
| Verpakkingsgewicht | 1.50 kg |
| Verpakking breedte | 28 cm |
| Verpakking hoogte | 16 cm |
| Verpakking lengte | 26 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands Universeel |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | NVT |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Wiebachstraat 37; 6466 NG Kerkrade; Nederland |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | support@commaxxgroup.com |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Commaxx B.V. |
| Product breedte | 24.00 cm |
| Product hoogte | 11.80 cm |
| Product lengte | 22.50 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +31 (0)45 528 0380 |
| Voltage | 0 V |
EAN
| EAN | 8711902078272 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LENCO SCD-6000BK - Draagbare internet radio met DAB+/FM, Bluetooth®, CD-speler en groot LCD kleurendisplay - Zwart
