LifeGoods AUX Kabel - Audiokabel 0,5M - 3.5 mm - Male to Male - Zwart
- EAN: 8719632953142
- CATEGORIE: Audiokabel
De LifeGoods Stereo Audio jack kabel is geschikt voor alle devices met een 3.5 mm-aansluiting. Je gebruikt de universele jack kabel voor alle soorten audio-apparaten, mobiele telefoons, MP3-spelers, iPhone, iPad, iPod, tablets, laptops of andere devices met een AUX-ingang. De connectoren van de jack kabel zijn gold plated, oftewel verguld. Mede hierdoor zijn de kabels bestand zijn tegen corrosie en ben je verzekerd van een stabiel en storingsvrij signaal. Jouw voordelen.
De LifeGoods Stereo Audio jack kabel is universeel en geschikt voor ieder device met een AUX-ingang of jack-audio poort. Gebruik de jack kabel bijvoorbeeld voor je audio-apparaten thuis of in de auto, mobiele telefoons, MP3-speler, iPhone, iPad, iPod, tablets of laptops. De jack kabel heeft een compacte vormgeving en makkelijk mee te nemen of op te bergen.
De LifeGoods Stereo Audio jack kabel is voorzien van vergulde en corrosiebestendige connectoren (contactpunten) en leveren een optimale en verliesvrije audiotransmissie. Dit zorgt voor een een stabiel en storingsvrij signaal. De kabel bevat zuurstofvrij koper waardoor het geluid ook op lange afstand probleemloos wordt doorgestuurd. Zo geniet je van de perfecte audio-sound waar je ook bent!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | LifeGoods |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Tweede aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Kabellengte | 0.50 m |
| Extra aansluitingen | Geen extra aansluitingen |
| Haakse aansluiting | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 25 g |
| Gebruik in type voertuig | Auto |
Productinformatie
| Merk | LifeGoods |
| EAN | 8719632953142 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking breedte | 14.90 cm |
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 24.70 cm |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8719632953142 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type kabel | Kabel |
EAN
| EAN | 8719632953142 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LifeGoods AUX Kabel - Audiokabel 0,5M - 3.5 mm - Male to Male - Zwart
