Mobiele party speaker - Vonyx AP1500PA - 800 Watt - partybox met 2 microfoons - op accu
- EAN: 8715693275896
- CATEGORIE: Portable speaker
De Vonyx AP1500PA is dé ultieme mobiele party speaker voor elk feestje of evenement. Met een indrukwekkend vermogen van 800W zorgt deze speaker ervoor dat jouw muziek, spraak en zang luid en duidelijk overkomen. Het systeem is volledig draadloos en werkt op een ingebouwde accu, wat betekent dat je geen stopcontact in de buurt hoeft te hebben. De accu heeft een gebruiksduur van minimaal 4 uur, dus het feest kan altijd doorgaan, waar je ook bent.
Naast de krachtige prestaties is deze speaker ook nog eens voorzien van handige extra's. Zo wordt hij geleverd inclusief twee draadloze UHF handmicrofoons, waardoor je eenvoudig karaoke-avonden of presentaties kunt organiseren. De ingebouwde echo zorgt voor een extra dimensie aan de zang, waardoor het altijd goed zal klinken. En dankzij de Bluetooth functie kun je draadloos muziek streamen vanaf je telefoon of tablet.
De Vonyx AP1500PA is niet alleen krachtig en functioneel, maar ook nog eens zeer draagbaar. Met de wieltjes en uittrekbare handgreep neem je hem moeiteloos overal mee naartoe. Of je nu een feestje in de tuin hebt, een presentatie op locatie geeft of muziek wilt luisteren op het strand, deze mobiele speaker is je ideale metgezel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Vonyx |
Algemene kenmerken
| Merk | Vonyx |
| Model | Vonyx AP Speakers |
| EAN | 8715693275896 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 170.337 |
| Kleur | Zwart |
| Product gewicht | 17.30 kg |
Audio specificaties
| Totaal uitgangsvermogen | 800 W |
| Minimale frequentie | 50 Hz |
| Maximale frequentie | 19000 Hz |
Connectiviteit
| Koppelbaar | Nee |
| Bluetooth versie | Bluetooth 4.2 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| NFC | Nee |
| Streaming opties | Geen streamingoptie |
| Ontvangst | Geen radio |
| Inclusief belfunctie | Nee |
| Afstandsbediening | Ja |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Stroomvoorziening
| Met powerbankfunctie | Nee |
Technische specificaties
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Waterbestendig | Nee |
| Spatwaterdicht | Nee |
| Met SD-kaart ingang | Ja |
| Met verlichting | Nee |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | 1x AP1500PA Mobiele speaker 2x Draadloze UHF microfoon 1x Afstandsbediening |
| Verpakkingsgewicht | 17.30 kg |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 75 cm |
| Verpakking lengte | 49 cm |
| Taal handleiding | Engels Nederlands Frans |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
Overige kenmerken
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Party Speaker | Ja |
| Product breedte | 44.50 cm |
| Product hoogte | 69 cm |
| Product lengte | 36 cm |
| Voedingstype | Accu Lichtnet |
EAN
| EAN | 8715693275896 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Mobiele party speaker - Vonyx AP1500PA - 800 Watt - partybox met 2 microfoons - op accu
