Mobiele speaker - Vonyx SPJ-PA915 Bluetooth speaker met accu en 2 draadloze microfoons
- EAN: 8715693262711
- CATEGORIE: Portable speaker
De Vonyx SPJ-PA915 is een veelzijdige mobiele speaker die in elke situatie kan worden gebruikt. Met een totaal uitgangsvermogen van 700 W en een 15-inch actief geluidssysteem levert deze speaker krachtig en helder geluid. Deze speaker is voorzien van Bluetooth 5.0, waardoor je eenvoudig draadloos je favoriete muziek kunt streamen vanaf je smartphone of tablet.
De SPJ-PA915 wordt geleverd met 2 draadloze UHF microfoons, die werken op verschillende frequenties, waardoor je gemakkelijk kunt schakelen tussen sprekers. Met een ingebouwde accu kan deze speaker minimaal 4 uur worden gebruikt, ideaal voor feestjes of presentaties waar geen stopcontact in de buurt is. De speaker is gemakkelijk te verplaatsen dankzij de uitschuifbare handgreep en de wieltjes aan de onderkant.
Deze Vonyx speaker is uitgerust met een ingebouwde USB en SD/MMC mp3 speler, waardoor je eenvoudig je favoriete nummers kunt afspelen zonder extra apparatuur aan te sluiten. De echo-effectfunctie zorgt voor een professionele audiobeleving, ideaal voor karaoke-avonden of live optredens. Met de meegeleverde afstandsbediening heb je volledige controle over de muziek en het volume, zelfs vanaf een afstand.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Vonyx |
Algemene kenmerken
| Merk | Vonyx |
| Model | Vonyx SPJ-PA Speakers |
| EAN | 8715693262711 |
| Kleur | Zwart |
| Product gewicht | 20.20 kg |
Audio specificaties
| Geluidsweergave | Mono |
| Totaal uitgangsvermogen | 700 W |
| Minimale frequentie | 50 Hz |
| Maximale frequentie | 19000 Hz |
Connectiviteit
| Koppelbaar | Nee |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| Draadloos bereik | 8 m |
| NFC | Nee |
| Streaming opties | Geen streamingoptie |
| Ontvangst | Geen radio |
| Inclusief belfunctie | Nee |
| Afstandsbediening | Ja |
| App functies | Muziekbediening |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Stroomvoorziening
| Maximale batterijduur | 10 uur |
| Met powerbankfunctie | Nee |
Technische specificaties
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Waterbestendig | Nee |
| Spatwaterdicht | Nee |
| Met SD-kaart ingang | Ja |
| Met verlichting | Nee |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | 1x Speaker 2x Microfoon 1x Afstandsbediening |
| Verpakkingsgewicht | 18400 g |
| Verpakking breedte | 440 mm |
| Verpakking hoogte | 380 mm |
| Verpakking lengte | 685 mm |
| Taal handleiding | Engels Nederlands Frans |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
Overige kenmerken
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Party Speaker | Nee |
| Voedingstype | Accu Lichtnet |
EAN
| EAN | 8715693262711 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Mobiele speaker - Vonyx SPJ-PA915 Bluetooth speaker met accu en 2 draadloze microfoons
