Nedis Bluetooth®-koptelefoon | On-ear -18 Uur Afspeeltijd | Antraciet/Zwart
- EAN: 5412810315765
- CATEGORIE: Koptelefoon
De Nedis® Bluetooth®-koptelefoon is een hoogwaardige on-ear koptelefoon die niet alleen lichtgewicht is, maar ook groots presteert op het gebied van geluidskwaliteit. Met de 40-mm drivers geniet je van een rijk geluid en worden zelfs de diepste bastonen helder weergegeven.
Dankzij de krachtige batterij biedt deze koptelefoon maar liefst 18 uur afspeeltijd na volledig opladen. Mocht de batterij toch opraken, dan is er een handige kabel meegeleverd voor ononderbroken luisterplezier.
Het tijdloze en stijlvolle ontwerp met een bekleding van geweven stof zorgt ervoor dat deze koptelefoon niet alleen fantastisch klinkt, maar er ook nog eens geweldig uitziet. Of je nu onderweg bent of thuis van muziek geniet, met de Nedis® Bluetooth®-koptelefoon ervaar je altijd een meeslepende luisterervaring.
Met Bluetooth®-versie v5.0 biedt deze koptelefoon uitstekende connectiviteit, terwijl de 1.2 meter lange kabel zorgt voor extra gebruiksgemak. De koptelefoon is uitgerust met een ingebouwde microfoon en verschillende handige aansluitingen om aan al jouw luisterbehoeften te voldoen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Nedis |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Nedis |
| EAN | 5412810315765 |
| Koptelefoon voor | Dagelijks gebruik |
| Kleur | FSHP150GY |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Product gewicht | 158 g |
Audio
| Noise cancelling | Nee |
Connectiviteit
| Type draadloze koptelefoonverbinding | Niet draadloos |
| Type input/output | Bluetooth 3.5 mm jack |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Technische specificaties
| Type koptelefoon | On-ear |
| Waterbestendig | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
| Bediening Audio | Universeel |
| Type microfoon | Geen microfoon |
| Afstandsbediening | Nee |
Batterij
| Maximale batterijduur | 0 uur |
| Voedingstype | Batterij |
Kabels
| Kabellengte | 0 m |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onder andere val- en waterschade |
Verpakking
| Verpakking breedte | 209 mm |
| Verpakking hoogte | 108 mm |
| Verpakking lengte | 210 mm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Overige kenmerken
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Verpakkingsgewicht | 650 g |
EAN
| EAN | 5412810315765 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nedis Bluetooth®-koptelefoon | On-ear -18 Uur Afspeeltijd | Antraciet/Zwart
