Nedis Bluetooth Zender / Ontvanger - Input: 1x AUX / 1x SPDIF - Output: 1x AUX / 1x SPDIF - AptX Low latency / AptX / SBC - Maximaal 2 Apparaten - Maximale batterijduur: 22 uur - Zwart
- EAN: 5412810329755
- CATEGORIE: Bluetooth ontvanger
Met de Nedis Bluetooth Zender / Ontvanger kun je eenvoudig genieten van draadloos audiostreamen van hoge kwaliteit. Deze compacte zender en ontvanger ondersteunen verschillende Bluetooth-profielen, waaronder aptX, aptX Low Latency en SBC. Zo kun je moeiteloos verbinding maken met verschillende Bluetooth-apparaten, zoals hoofdtelefoons en audiosystemen.
Deze handige gadget heeft een strak zwart ontwerp en is voorzien van zowel een AUX- als een SPDIF-ingang/uitgang. Hiermee kun je gemakkelijk audio verzenden vanaf je TV of bekabelde geluidsinstallatie naar je Bluetooth-hoofdtelefoon of luidsprekers. In de ontvangstmodus kun je audio streamen vanaf je smartphone, laptop of tablet naar elk audiosysteem of luidsprekers via de Toslink-aansluiting.
Met een maximale batterijduur van 22 uur hoef je je geen zorgen te maken over constant opladen. De stand-bytijd van 48 uur zorgt ervoor dat de zender / ontvanger altijd klaar is voor gebruik wanneer jij dat bent. Daarnaast is dit apparaat geschikt voor maximaal 2 apparaten tegelijkertijd, wat extra flexibiliteit biedt in jouw audio-ervaring.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Nedis |
Productinformatie
| Optische uitgang poort | Nee |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
Bluetooth
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| Draadloos bereik | 10 m |
Productinformatie
| Introductie | 2020 |
| Kleur | Zwart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BTTC200BK |
| EAN | 5412810329755 |
| Verpakkingsinhoud | Bluetooth-verzender en -ontvanger Toslink-kabel male naar male 3,5 mm stereo-audiokabel 2x kabel RCA male naar 3,5 mm female USB-oplaadkabel Snelstartgids |
| Verpakkingsgewicht | 167 g |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Lcd-display | Nee |
| Product breedte | 6.20 cm |
| Product hoogte | 6.20 cm |
| Product lengte | 2.10 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type input/output | S/PDIF optisch 3.5 mm jack |
| USB-poort | Nee |
| Verpakking breedte | 79 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 172 mm |
EAN
| EAN | 5412810329755 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nedis Bluetooth Zender / Ontvanger - Input: 1x AUX / 1x SPDIF - Output: 1x AUX / 1x SPDIF - AptX Low latency / AptX / SBC - Maximaal 2 Apparaten - Maximale batterijduur: 22 uur - Zwart
