Nedis DIN-Audiokabel - DIN 5-Pins Male - 2x RCA Male - Vernikkeld - 1.00 m - Rond - PVC - Zwart - Label
- EAN: 5412810419838
- CATEGORIE: Audiokabel
De Nedis DIN-audiokabel is perfect geschikt voor het verbinden van audioapparatuur zoals een casetterecorder of CD-speler met een versterker. De kabel heeft aan de ene kant 5-pin DIN-connectoren en aan de andere kant 2 RCA male connectors, wat zorgt voor een hoogwaardige audiokwaliteit.
Met een kabellengte van 1 meter is deze audioverbinding eenvoudig te realiseren in elke opstelling. De kabel is vernikkeld, wat zorgt voor een goede duurzaamheid en een lange levensduur.
De zwarte kleur van de kabel zorgt voor een discrete installatie, en het ronde PVC-design zorgt ervoor dat de kabel flexibel en gemakkelijk te hanteren is. Dankzij het labelsysteem is het eenvoudig om de kabel te identificeren in een wirwar van kabels.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Nedis |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Zonder connector |
| Tweede aansluiting | Tulp |
| Kabellengte | 1 m |
| Kleur | Zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 43.00 g |
| Gebruik in type voertuig | Auto Boot Caravan |
Productinformatie
| Merk | Nedis |
| EAN | 5412810419838 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking breedte | 11 cm |
| Verpakking hoogte | 21 cm |
| Verpakking lengte | 1.50 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CAGL20200BK10 |
EAN
| EAN | 5412810419838 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nedis DIN-Audiokabel - DIN 5-Pins Male - 2x RCA Male - Vernikkeld - 1.00 m - Rond - PVC - Zwart - Label
