Nedis DIN-Audiokabel - DIN 5-Pins Male - DIN 5-Pins Male - Vernikkeld - 3.00 m - Rond - PVC - Zwart - Envelop
- EAN: 5412810281237
- CATEGORIE: Audiokabel
De Nedis DIN-audiokabel is perfect voor het verbinden van audioapparatuur zoals een casetterecorder of CD-speler met een versterker. De kabel heeft aan beide kanten 5-pin DIN-connectoren, waardoor je een stabiele en betrouwbare verbinding kunt maken.
Met een kabellengte van 3 meter heb je voldoende speling om je apparaten zo neer te zetten zoals jij dat wilt. De kabel is zwart van kleur en heeft een vernikkelde afwerking, wat zorgt voor een strakke uitstraling en duurzaamheid.
Deze audiokabel heeft een rechte aansluiting, wat handig kan zijn als je geen haakse aansluiting nodig hebt voor je opstelling. De Nedis DIN-audiokabel is geschikt voor gebruik in verschillende voertuigen, zoals auto's, boten en caravans, waardoor je altijd en overal kunt genieten van je favoriete muziek.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Nedis |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Zonder connector |
| Tweede aansluiting | DIN 5-pins |
| Kabellengte | 3 m |
| Haakse aansluiting | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 120.50 g |
| Gebruik in type voertuig | Auto Boot Caravan |
Productinformatie
| Merk | Nedis |
| EAN | 5412810281237 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking breedte | 8 cm |
| Verpakking hoogte | 23 cm |
| Verpakking lengte | 3 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CAGP20000BK30 |
EAN
| EAN | 5412810281237 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nedis DIN-Audiokabel - DIN 5-Pins Male - DIN 5-Pins Male - Vernikkeld - 3.00 m - Rond - PVC - Zwart - Envelop
