Nedis Draadloze Koptelefoon | In-Ear - Stembediening - 2,5 Uur Batterij
- EAN: 5412810304240
- CATEGORIE: In-ear koptelefoon
Met de Nedis Draadloze Koptelefoon geniet je van ultieme vrijheid en gemak. Deze Bluetooth in-ear koptelefoon elimineert verwarde kabels en irriterende oorhaken, waardoor je alleen lichtgewicht en draadloze oortelefoontjes hoeft te dragen. Dankzij de drie verschillende maten oordopjes is er altijd een perfecte pasvorm voor elke gebruiker. Of je nu aan het hardlopen bent of gewoon van je favoriete muziek wilt genieten, de siliconen Bluetooth oordopjes blijven op hun plek, produceren een diepe bas en heldere tonen, en blokkeren omgevingsgeluid voor een meeslepende luisterervaring.
Deze koptelefoon is voorzien van de nieuwste TWS (True Wireless Stereo) technologie, waardoor je volledig draadloos van je muziek kunt genieten. Door het comfortabele lichtgewicht design kun je urenlang luisteren zonder ongemak. De ingebouwde batterijen leveren tot wel 2,5 uur speeltijd of spreektijd en hebben een standby-tijd van maximaal 5 dagen. Bovendien fungeert de opbergcase als oplader, waardoor je de oortelefoontjes tot wel 3 keer kunt opladen. Het batterijniveau van de case wordt weergegeven met handige LED's, en met de ingebouwde microfoon kun je handsfree bellen.
Dankzij de Bluetooth v5.0 draadloze technologie geniet je van een stabiele en storingsvrije verbinding met een draadloos bereik van 10 meter. De oortelefoontjes schakelen automatisch in en koppelen wanneer ze uit het oplaadstation worden gehaald, en de geïntegreerde bedieningspaneel met 3 knoppen maakt het eenvoudig om muziek te pauzeren/af te spelen en telefoongesprekken te beheren. Deze Nedis koptelefoon past perfect bij jouw actieve levensstijl en is geschikt voor Google Assistant en Siri, waardoor je handsfree routebeschrijvingen en andere informatie kunt opvragen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
|---|---|
| Merk | Nedis |
Algemene kenmerken
| Merk | Nedis |
| Model | Draadloze Koptelefoon | Bluetooth Oortjes | In-Ear | Stembediening |
| EAN | 5412810304240 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HPBT5051BK |
| Koptelefoon voor | Dagelijks gebruik |
| Kleur | Kleurenmix |
| Product gewicht | 0 g |
Audio
| Hi-Res Audio | Nee |
| Noise cancelling | Nee |
| Volumebegrenzing | Nee |
| Minimale frequentie | 2402 Hz |
| Maximale frequentie | 2480 Hz |
Connectiviteit
| Type draadloze koptelefoonverbinding | Bluetooth |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| NFC | Nee |
| Bluetooth vereist | Ja |
Technische specificaties
| Type oordopjes | In-ear |
| Type klankkast | Gesloten |
| Waterbestendig | Nee |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Bediening Audio | Universeel |
| Type microfoon | In schelp |
| Afstandsbediening | Nee |
Batterij
| Maximale batterijduur | 6 uur |
| Oplaadbaar | Nee |
| Draadloos opladen | Nee |
| Voedingstype | Accu |
Kabels
| Kabellengte | 0.20 m |
| Kabel los te koppelen | Ja |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
Verpakking
| Verpakking breedte | 107 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 174 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Overige kenmerken
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Ingebouwde MP3 speler | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Verpakkingsgewicht | 217 g |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5412810304240 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nedis Draadloze Koptelefoon | In-Ear - Stembediening - 2,5 Uur Batterij
