De Nedis FM bluetooth-bouwradio is de perfecte audio-oplossing voor zowel intensief gebruik op bouwplaatsen als voor diverse DHZ-klussen in en om het huis. Met IPX5-bescherming is deze radio bestand tegen regen, gemorste drankjes en zelfs waterstralen. De schokabsorberende zijkanten bieden een degelijke bescherming tegen stoten en vallen, terwijl de felle gele kleur zorgt voor optimale zichtbaarheid en minimale kans op ongelukken.
Dankzij de mogelijkheid om 20 voorkeurszenders in te stellen, hoef je nooit lang te zoeken naar je favoriete FM-radiozenders. Bovendien kun je jouw eigen muziek afspelen door eenvoudig je smartphone aan te sluiten op de 3,5mm-stereoaudio-ingang of door muziek te streamen via Bluetooth draadloze technologie. Zo ben je altijd voorzien van de perfecte soundtrack tijdens het werk.
Deze draagbare radio werkt op batterijen (niet inbegrepen) en kan ook via een stroomkabel worden gevoed. Met een batterijduur van maximaal 22 uur kun je de hele werkdag genieten van non-stop muziek. De Nedis FM bluetooth-bouwradio wordt geleverd inclusief een stroomkabel en een duidelijke snelstartgids, zodat je direct aan de slag kunt.
Met een totaal uitgangsvermogen van 15 W en een helder LCD-display geniet je van kraakhelder geluid en een eenvoudige bediening. Of je nu op zoek bent naar vermaak op de bouwplaats of tijdens het klussen in huis, met de Nedis FM bluetooth-bouwradio haal je een betrouwbare en veelzijdige audiopartner in huis.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Nedis |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Nedis |
| Model | RDFM3100YW |
| EAN | 5412810326266 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | RDFM3100YW |
| Type radio | Draagbare radio |
| Stijl radio | Modern |
| Kleur | Geel |
| Product gewicht | 2.22 kg |
Connectiviteit
| Bluetooth versie | Bluetooth 4.2 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| NFC | Nee |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| Bediening via mobiele app | Ja |
Technische specificaties
| Ontvangst | FM radio |
| Afspelen van | Radio Bluetooth |
| Afstandsbediening | Nee |
| IP-certificering | IPX5 (Stofdichtheid nvt, sproeiwaterdicht) |
| Waterbestendig | Ja |
| Touchscreen | Nee |
| Lcd-display | Ja |
| Inclusief CD-speler | Nee |
| Met dimfunctie | Ja |
| Sleep timer | Nee |
| Voorkeurzenders | 20 |
Stroomvoorziening
| Voedingstype | Adapter/ lichtnet Batterij |
| Maximale batterijduur | 22 uur |
| Oplaadbaar | Nee |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Opladen via apparaat | Nee |
Aansluitingen
| Audio over USB | Nee |
| Audio input bron | 3.5 mm jack |
| Netwerkaansluiting (LAN) | Nee |
| USB-poort | Nee |
Audio
| Totaal uitgangsvermogen | 15 W |
| Equalizer | Nee |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | Bouwradio Stroomkabel Snelstartgids |
| Verpakkingsgewicht | 2510 g |
| Verpakking breedte | 210 mm |
| Verpakking hoogte | 199 mm |
| Verpakking lengte | 333 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 198.00 mm |
| Product hoogte | 278.00 mm |
| Product lengte | 191.00 mm |
| Voltage | 230 V |
EAN
| EAN | 5412810326266 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nedis FM-Radio - Bouwradio - FM - Batterij Gevoed / Netvoeding - Digitaal - 15 W - Scherm grootte: 2.2 " - Blauw-Wit Scherm - IPX5 - Handgreep - Geel / Zwart
