Met de Nedis platenspeler geniet je moeiteloos van jouw vinylcollectie en digitale muziek. De ingebouwde speakers met een piekvermogen van 2x 9 W zorgen voor geweldig geluid terwijl je ontspant en naar je favoriete platen luistert. Dankzij de meegeleverde koffer met handvat neem je de platenspeler gemakkelijk overal mee naartoe.
Deze platenspeler met riemaandrijving is een prachtige toevoeging aan elke ruimte, mede dankzij de stijlvolle zwarte afwerking. Je hebt de mogelijkheid om hem aan te sluiten op je geluidssysteem via de RCA-uitgang of draadloos met Bluetooth. Zo geniet je altijd en overal van geweldige muziek.
Met de mogelijkheid om platen op 33 1/3, 45 of 78 toeren af te spelen, biedt deze Nedis platenspeler veelzijdigheid voor elke muziekliefhebber. De platenspeler wordt geleverd met een oplaadkabel en RCA-kabel, zodat je direct kunt beginnen met luisteren naar jouw favoriete albums.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Nedis |
Algemene kenmerken
| Merk | Nedis |
| Model | TURN210 |
| EAN | 5412810314621 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | TURN210BK |
| Type radio | Draagbare radio |
| Kleur | Zwart |
| Product gewicht | 2.94 kg |
Connectiviteit
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Technische specificaties
| Ontvangst | FM radio |
| Afstandsbediening | Nee |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Waterbestendig | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| Lcd-display | Nee |
| Inclusief CD-speler | Nee |
| Met dimfunctie | Ja |
Stroomvoorziening
| Maximale batterijduur | 4 uur |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
Aansluitingen
| USB-poort | Nee |
Audio
| Totaal uitgangsvermogen | 18 W |
| Equalizer | Nee |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | PlatenspelerOplaadkabelRCA-kabel |
| Verpakkingsgewicht | 3167 g |
| Verpakking breedte | 297 mm |
| Verpakking hoogte | 165 mm |
| Verpakking lengte | 386 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 353.00 mm |
| Product hoogte | 124.00 mm |
| Product lengte | 260.00 mm |
| Voltage | 230 V |
EAN
| EAN | 5412810314621 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nedis Platenspeler - 33 / 45 / 78 rpm - Riemaandrijving - 1x Stereo RCA - 18 W - Ingebouwde (voor) versterker - MDF / PU - Rood / Zwart
