Nedis Speaker Control Box - 2 poort(en) - Banana - Luidspreker Impedantie: 4-16 Ohm - Maximale Belasting per Kanaal: 60 W - Volumebediening - Aluminium - Zwart
- EAN: 5412810315673
- CATEGORIE: Audiokabel
Met de Nedis luidspreker schakelbox kun je moeiteloos schakelen tussen twee sets luidsprekers of het geluid laten afspelen via beide speakers tegelijk, allemaal via één uitgang. Het stijlvolle metalen design is voorzien van twee aparte knoppen om storing te elimineren en zorgt voor een eenvoudige bediening. Daarnaast beschikt de schakelbox over een handige volumeknop waarmee je het geluidsniveau naar wens kunt aanpassen.
Deze luidspreker schakelbox wordt geleverd in de kleur zwart en heeft een garantie van 2 jaar. De afmetingen van de verpakking zijn 14 cm x 5.20 cm x 24.50 cm en het totale gewicht is 1150 g. Het product wordt geleverd met één stuk in de verpakking.
De Nedis luidspreker schakelbox heeft een EAN van 5412810315673 en het MPN (Manufacturer Part Number) is ASWI2652BK. De CE markering is zichtbaar op dit product.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Nedis |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Zonder connector |
| Tweede aansluiting | Zonder connector |
| Kabellengte | 0 m |
| Kleur | Zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 1150 g |
| Gebruik in type voertuig | Auto Boot Caravan |
Productinformatie
| Merk | Nedis |
| EAN | 5412810315673 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking breedte | 14 cm |
| Verpakking hoogte | 5.20 cm |
| Verpakking lengte | 24.50 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ASWI2652BK |
EAN
| EAN | 5412810315673 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nedis Speaker Control Box - 2 poort(en) - Banana - Luidspreker Impedantie: 4-16 Ohm - Maximale Belasting per Kanaal: 60 W - Volumebediening - Aluminium - Zwart
