Nedis Speaker-Kabel - 2 x 1.50 mm² - CCA - 25.0 m - Rond - PVC - Transparant - Folieverpakking
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 5412810312573
- CATEGORIE: Audiokabel
Bekijk
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Nedis |
|---|
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Zonder connector |
| Tweede aansluiting | Zonder connector |
| Kabellengte | 25 m |
| Haakse aansluiting | Nee |
| Kleur | Transparant |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 600.00 g |
| Gebruik in type voertuig | Auto Boot Caravan |
Productinformatie
| Merk | Nedis |
| EAN | 5412810312573 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking breedte | 18 cm |
| Verpakking hoogte | 3.30 cm |
| Verpakking lengte | 18 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CAGW1500TR250 |
EAN
| EAN | 5412810312573 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nedis Speaker-Kabel - 2 x 1.50 mm² - CCA - 25.0 m - Rond - PVC - Transparant - Folieverpakking
