Nedis Stereo-Audioadapter - 6,35 mm Male - 3,5 mm Female - Vernikkeld - Recht - ABS - Zwart - 1 Stuks - Doos
- EAN: 5412810288274
- CATEGORIE: Audiokabel
Met de Nedis stereo-audioadapter kunt u eenvoudig een 3,5 mm verbinding omzetten naar een 6,35 mm verbinding. De adapter is voorzien van een 6,35 mm male aansluiting en een 3,5 mm female aansluiting, waardoor u verschillende apparaten met elkaar kunt verbinden.
Deze vernikkelde adapter is recht en gemaakt van duurzaam ABS materiaal. De zwarte kleur zorgt ervoor dat de adapter discreet kan worden gebruikt zonder afbreuk te doen aan de uitstraling van uw apparaten. In de verpakking vindt u 1 stuks van deze handige audioadapter.
De Nedis stereo-audioadapter heeft een compact formaat met een verpakkingsgewicht van slechts 15,00 gram. Hierdoor is hij gemakkelijk mee te nemen en handig voor onderweg. Dankzij de haakse aansluiting kunt u de adapter efficiënt gebruiken zonder dat de kabel in de weg zit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Nedis |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Jack (6.3mm) |
| Tweede aansluiting | Jack (3.5mm) female |
| Kabellengte | 0 m |
| Haakse aansluiting | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 15.00 g |
| Gebruik in type voertuig | Auto Boot Caravan |
Productinformatie
| Merk | Nedis |
| EAN | 5412810288274 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking breedte | 5.50 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 3 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CAGB23930BK |
| Type kabel | Adapter |
EAN
| EAN | 5412810288274 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nedis Stereo-Audioadapter - 6,35 mm Male - 3,5 mm Female - Vernikkeld - Recht - ABS - Zwart - 1 Stuks - Doos
