Nedis Stereo-Audiokabel - 2x RCA Male - 2x RCA Male - Vernikkeld - 1.00 m - Rond - Zwart - Doos
- EAN: 5412810288298
- CATEGORIE: Audiokabel
Met de Nedis Stereo Audiokabel kun je eenvoudig je audioapparaten zoals een CD- of DVD-speler verbinden met een versterker. De kabel heeft aan beide uiteinden RCA-connectoren, wat zorgt voor een optimale geluidskwaliteit.
De kabel heeft een kabellengte van 1 meter, waardoor je flexibel bent in het plaatsen van je apparatuur. De vernikkelde afwerking zorgt niet alleen voor een strak uiterlijk, maar ook voor een duurzame en betrouwbare verbinding.
De zwarte kleur van de kabel zorgt ervoor dat deze mooi opgaat in je huidige set-up en de ronde vormgeving voorkomt dat de kabel in de knoop raakt. De Nedis Stereo Audiokabel wordt geleverd in een handige doos, zodat je deze gemakkelijk kunt opbergen en meenemen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Nedis |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Tulp |
| Tweede aansluiting | Tulp |
| Kabellengte | 1 m |
| Haakse aansluiting | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 43.50 g |
| Gebruik in type voertuig | Auto Boot Caravan |
Productinformatie
| Merk | Nedis |
| EAN | 5412810288298 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking breedte | 5.50 cm |
| Verpakking hoogte | 23 cm |
| Verpakking lengte | 2 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CAGB24200BK10 |
| Type kabel | RCA |
EAN
| EAN | 5412810288298 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nedis Stereo-Audiokabel - 2x RCA Male - 2x RCA Male - Vernikkeld - 1.00 m - Rond - Zwart - Doos
