Nedis Stereo-Audiokabel - 3,5 mm Male - 3,5 mm Female - Verguld - 10.0 m - Rond - Antraciet - Window Box
- EAN: 5412810264995
- CATEGORIE: Audiokabel
Met de Nedis Stereo-Audiokabel kunt u eenvoudig de verbinding tussen uw hoofdtelefoon en audioapparaat verlengen. De kabel heeft een eerst aansluiting van 3,5 mm male en een tweede aansluiting van 3,5 mm female. De vergulde connectoren zorgen voor een optimale geluidskwaliteit en duurzaamheid.
De kabellengte van 10.0 meter biedt voldoende bewegingsvrijheid, terwijl de antracietkleurige kabel een stijlvolle uitstraling heeft. De Nedis audiokabel is geschikt voor gebruik in verschillende voertuigen, zoals auto's, boten en caravans.
De verpakking van de Nedis Stereo-Audiokabel heeft een breedte van 8.10 cm, een hoogte van 5.30 cm en een lengte van 22.40 cm. Met een gewicht van 255 gram is de kabel makkelijk mee te nemen en op te bergen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Antraciet |
|---|---|
| Merk | Nedis |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Tweede aansluiting | Jack (3.5mm) female |
| Kabellengte | 10 m |
| Haakse aansluiting | Nee |
| Kleur | Antraciet |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 255 g |
| Gebruik in type voertuig | Auto Boot Caravan |
Productinformatie
| Merk | Nedis |
| EAN | 5412810264995 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking breedte | 8.10 cm |
| Verpakking hoogte | 5.30 cm |
| Verpakking lengte | 22.40 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CABW22050AT100 |
EAN
| EAN | 5412810264995 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nedis Stereo-Audiokabel - 3,5 mm Male - 3,5 mm Female - Verguld - 10.0 m - Rond - Antraciet - Window Box
