Nedis Stereo-Audiokabel - 3,5 mm Male - 3,5 mm Female - Vernikkeld - 3.00 m - Rond - Zwart - Envelop
- EAN: 5412810280759
- CATEGORIE: Audiokabel
Met de Nedis stereo-audiokabel kunt u eenvoudig uw MP3-speler of mobiele telefoon verbinden met een speakerset of versterker. De kabel heeft aan de ene kant een 3,5 mm male connector en aan de andere kant een 3,5 mm female connector, waardoor u audioverbindingen gemakkelijk kunt verlengen.
De kabellengte van 3 meter geeft u voldoende speelruimte om uw apparaten op de gewenste afstand aan te sluiten. De connectoren zijn vernikkeld voor een optimale signaaloverdracht zonder geluidsverlies. Daarnaast is de kabel zwart van kleur en heeft een rond ontwerp.
De Nedis stereo-audiokabel wordt geleverd in een handige envelop, waardoor u hem gemakkelijk kunt opbergen of meenemen. De kabel is geschikt voor gebruik in de auto, boot of caravan, zodat u altijd en overal van uw favoriete muziek kunt genieten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Nedis |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Tweede aansluiting | Jack (3.5mm) female |
| Kabellengte | 3 m |
| Extra aansluitingen | Geen extra aansluitingen |
| Haakse aansluiting | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 56.00 g |
| Gebruik in type voertuig | Auto Boot Caravan |
Productinformatie
| Merk | Nedis |
| EAN | 5412810280759 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking breedte | 5.50 cm |
| Verpakking hoogte | 23 cm |
| Verpakking lengte | 3 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CAGP22050BK30 |
EAN
| EAN | 5412810280759 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nedis Stereo-Audiokabel - 3,5 mm Male - 3,5 mm Female - Vernikkeld - 3.00 m - Rond - Zwart - Envelop
