Nedis Stereo-Audiokabel - 3,5 mm Male - 3,5 mm Female - Vernikkeld - 5.00 m - Rond - Zwart - Doos
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 5412810288106
- CATEGORIE: Audiokabel
Bekijk
Met de Nedis Stereo-Audiokabel kan je eenvoudig je audioconnectie verlengen, of het nu gaat om het aansluiten van je MP3-speler of mobiele telefoon op je speakerset of versterker. De kabel heeft een eerste aansluiting van een 3,5 mm jack en een tweede aansluiting van een 3,5 mm female jack, wat zorgt voor een stabiele verbinding en helder geluid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Nedis |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Tweede aansluiting | Jack (3.5mm) female |
| Kabellengte | 5 m |
| Extra aansluitingen | Geen extra aansluitingen |
| Haakse aansluiting | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 90.00 g |
| Gebruik in type voertuig | Auto Boot Caravan |
Productinformatie
| Merk | Nedis |
| EAN | 5412810288106 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking breedte | 5.50 cm |
| Verpakking hoogte | 23 cm |
| Verpakking lengte | 3 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CAGB22050BK50 |
EAN
| EAN | 5412810288106 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nedis Stereo-Audiokabel - 3,5 mm Male - 3,5 mm Female - Vernikkeld - 5.00 m - Rond - Zwart - Doos
