Nedis Stereo-Audiokabel - 3,5 mm Male - 3,5 mm Male - Vernikkeld - 3.00 m - Rond - Zwart - Doos
- EAN: 5412810288045
- CATEGORIE: Audiokabel
Met de Nedis Stereo-Audiokabel kun je eenvoudig audioapparatuur zoals MP3-spelers of mobiele telefoons aansluiten op een speakerset of versterker. De kabel heeft aan beide uiteinden 3,5 mm connectoren, die vernikkeld zijn voor een optimale geluidskwaliteit.
De kabellengte van 3 meter biedt voldoende speling om je apparaten flexibel te plaatsen, zonder dat je beperkt wordt door korte kabels. De zwarte kleur van de kabel zorgt ervoor dat deze mooi opgaat in je set-up.
De Nedis audiokabel komt in een handige doosverpakking en weegt slechts 57,50 gram, waardoor deze gemakkelijk mee te nemen is. Dankzij de hoge kwaliteit en het merk Nedis ben je verzekerd van een duurzaam product met een garantieperiode van 2 jaar, met uitzondering van oneigenlijk gebruik.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Nedis |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Tweede aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Kabellengte | 3 m |
| Haakse aansluiting | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 57.50 g |
| Gebruik in type voertuig | Auto Boot Caravan |
Productinformatie
| Merk | Nedis |
| EAN | 5412810288045 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking breedte | 5.50 cm |
| Verpakking hoogte | 23 cm |
| Verpakking lengte | 2 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CAGB22000BK30 |
EAN
| EAN | 5412810288045 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nedis Stereo-Audiokabel - 3,5 mm Male - 3,5 mm Male - Vernikkeld - 3.00 m - Rond - Zwart - Doos
