Nedis Volledig Draadloze Oordopjes - ENC (Environmental Noise Cancelling) - Bluetooth - Maximale batterijduur: 24 uur - Aanraakbediening - Charging case - Draadloze oplaadcase - Ingebouwde microfoon
- EAN: 5412810450398
- CATEGORIE: In-ear koptelefoon
Ervaar de toekomst van draadloze audiotechnologie met de Nedis Volledig Draadloze Oordopjes. Deze oordopjes bieden een ongeëvenaarde vrijheid en superieure geluidskwaliteit, waardoor je volledig kunt genieten van je favoriete muziek en gesprekken. Dankzij het volledig draadloze ontwerp hoef je je nooit meer zorgen te maken over verwarde kabels, zodat je moeiteloos kunt genieten van draadloos luisteren.
Met de geavanceerde Environmental Noise Cancelling (ENC)-technologie zorgen de Nedis oordopjes voor kristalheldere telefoongesprekken, waardoor je communicatie moeiteloos en meeslepend wordt. Daarnaast geniet je van ononderbroken muziek en gesprekken dankzij de maximale batterijduur van 24 uur. De meegeleverde oplaadcase biedt 3 extra volledige ladingen, zodat je altijd en overal kunt blijven luisteren.
Dankzij Bluetooth 5.4-technologie geniet je van een stabiele en storingsvrije verbinding voor een uitzonderlijke audio-ervaring. Met de aanraakbediening kun je eenvoudig je muziek pauzeren, oproepen beantwoorden of spraakbesturing activeren met slechts één aanraking. Blijf onderweg verbonden met de ingebouwde microfoon, zodat je handsfree kunt bellen, waar je ook bent.
De Nedis Volledig Draadloze Oordopjes zijn ideaal voor iedereen die op zoek is naar ultieme vrijheid en gemak in combinatie met hoogwaardige geluidskwaliteit. Bestel ze vandaag nog en stap binnen in de toekomst van draadloze audio!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Nedis |
Algemene kenmerken
| Merk | Nedis |
| Model | HPBT2425 |
| EAN | 5412810450398 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HPBT2425WT |
| Kleur | Wit |
| Product gewicht | 51.00 g |
Audio
| Noise cancelling | Ja |
Connectiviteit
| Type draadloze koptelefoonverbinding | Bluetooth |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.4 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| Bluetooth vereist | Ja |
Technische specificaties
| Type oordopjes | In-ear |
| Waterbestendig | Ja |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Afstandsbediening | Nee |
Batterij
| Maximale batterijduur | 24 uur |
| Oplaadbaar | Ja |
Kabels
| Kabellengte | 0 m |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
Verpakking
| Verpakking breedte | 81.00 mm |
| Verpakking hoogte | 140.00 mm |
| Verpakking lengte | 32.00 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | Draadloze oortelefoons Oplaadcase USB-oplaadkabel Snelstartgids |
Overige kenmerken
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Type Noise cancelling | Passive Noise cancelling |
| Verpakkingsgewicht | 95.00 g |
| Wifi vereist | Nee |
EAN
| EAN | 5412810450398 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nedis Volledig Draadloze Oordopjes - ENC (Environmental Noise Cancelling) - Bluetooth - Maximale batterijduur: 24 uur - Aanraakbediening - Charging case - Draadloze oplaadcase - Ingebouwde microfoon
