Nedis White Noise Machine - 18 Sound Options - 1 W - Maximale batterijduur: 18 uur - Dimbaar Licht - Tijdschakelaar - Wit
- EAN: 5412810448586
- CATEGORIE: Portable speaker
De Nedis White Noise Sound Machine is de perfecte metgezel voor een goede nachtrust en ontspanning. Met 18 verschillende rustgevende geluiden, zoals witte ruis, ventilator, klok en regen, kunt u een kalmerende omgeving creëren om beter te kunnen slapen. Deze draagbare geluidsmachine biedt ook een traploos dimbare LED-lamp met 10 verschillende kleuren, ideaal voor de kinderkamer of slaapkamer, voor een rustgevende sfeer.
De machine is voorzien van een instelbare helderheid met twee niveaus, zwak en sterk, om aan uw behoeften te voldoen. Met de timer voor automatisch uitschakelen kunt u de machine instellen om na 15, 30 of 60 minuten uit te schakelen, waardoor u zorgeloos kunt genieten en energie kunt besparen. De geheugenfunctie slaat uw laatste instelling op, zodat u moeiteloos verder kunt gaan waar u was gebleven.
De oplaadbare 300 mAh-batterij zorgt voor maximaal gemak en biedt tot 18 uur non-stop gebruik op een enkele lading, perfect voor thuisgebruik of tijdens het reizen. Met de meegeleverde USB-C-oplaadkabel is het opladen eenvoudig en handig. Deze Nedis White Noise Sound Machine wordt geleverd met een bevestigingsclip voor een lanyard voor extra veelzijdigheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Nedis |
Algemene kenmerken
| Merk | Nedis |
| Model | SLAD200 |
| EAN | 5412810448586 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SLAD200WT |
| Kleur | Wit |
| Product gewicht | 101.00 g |
Audio specificaties
| Geluidsweergave | Mono |
| Totaal uitgangsvermogen | 1 W |
Connectiviteit
| Koppelbaar | Nee |
| Bluetooth versie | Geen Bluetooth |
| Draadloos bereik | 10 m |
| Inclusief belfunctie | Nee |
| Afstandsbediening | Nee |
| App functies | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Stroomvoorziening
| Maximale batterijduur | 18 uur |
Technische specificaties
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Waterbestendig | Nee |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | Witte Ruis Machine USB-C-kabel Snelstartgids |
| Verpakkingsgewicht | 145.00 g |
| Verpakking breedte | 77.00 mm |
| Verpakking hoogte | 110.00 mm |
| Verpakking lengte | 76.00 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
Overige kenmerken
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 7.20 cm |
| Product hoogte | 7.20 cm |
| Product lengte | 4 cm |
| Voedingstype | Accu |
EAN
| EAN | 5412810448586 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nedis White Noise Machine - 18 Sound Options - 1 W - Maximale batterijduur: 18 uur - Dimbaar Licht - Tijdschakelaar - Wit
