Met deze afgeschermde Cat5e-kabel hebt u altijd een betrouwbare verbinding met ethernetnetwerken, draadloze lokale netwerken en andere STP/RJ45-netwerken. Het afgeschermde, gedraaide ontwerp zorgt voor betere prestaties en snelheden tot wel 350 MHz.
Deze Philips CAT 5e-netwerkkabel (SWN2111/10) heeft een kabellengte van 1 meter en wordt geleverd in de kleur zwart. De verpakking bevat 1 stuk en weegt 0.64 kg. Met een EAN van 8712581496432 is deze kabel van Philips een betrouwbare keuze.
De verpakking heeft een breedte van 18 cm, een hoogte van 24.50 cm en een lengte van 3.50 cm. Deze kabel heeft het type kabel en de MPN (Manufacturer Part Number) is SWN2111/10. Voor meer informatie over de verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU, blijf op de hoogte van updates voor het adres, e-mailadres, naam en telefoonnummer.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Philips |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
Eigenschappen
| Kabellengte | 1 m |
| Kleur | Zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 0.64 kg |
Productinformatie
| Merk | Philips |
| EAN | 8712581496432 |
Verpakking
| Verpakking breedte | 18 cm |
| Verpakking hoogte | 24.50 cm |
| Verpakking lengte | 3.50 cm |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SWN2111/10 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type kabel | Kabel |
EAN
| EAN | 8712581496432 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philips CAT 5e-netwerkkabel SWN2111/10
