- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Pioneer |
Product
| Merk | Pioneer |
| Model | MVH-S320BT |
| EAN | 4988028016400 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MVH-S320BT |
Fysieke eigenschappen
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsgewicht | 911 g |
Beeldscherm
| Din formaat | Enkel din |
| Touchscreen | Nee |
| Uitschuifbaar display | Nee |
| Afneembaar voorpaneel | Ja |
| Voorkeurzenders | 24 |
| Stuurwiel bediening | Nee |
Bediening
| Geschikt voor Apple Carplay | Nee |
| Geschikt voor Android auto | Nee |
| Afstandsbediening | Nee |
| Inclusief externe microfoon | Nee |
| Handsfree bellen | Nee |
Verbinding
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth versie | Bluetooth A2DP |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
Audio specificaties
| Afspelen van | Radio Bluetooth |
| Inclusief CD-speler | Nee |
| Aantal kanalen | 4 |
| Wattage per kanaal | 50 W |
| Equalizer | Ja |
| Bassboost | Nee |
| Repeat | Nee |
| Shuffle | Nee |
| Geschikt voor externe versterker | Nee |
Aansluitingen
| Aansluiting voor subwoofer | Ja |
| AUX ingang voorzijde | Nee |
| USB ingang achterzijde | Ja |
| USB voorzijde | 1 |
| Ingang voor achteruitrijcamera | Nee |
| Extern geheugenslot | N |
| Aantal RCA aansluitingen | 2 |
Technische specificaties
| Waterbestendig | Nee |
| Inclusief navigatiefunctie | Nee |
| Ingebouwde dvd-speler | Nee |
| Inclusief DAB+ antenne | Nee |
| Opbergdoosje voorpaneel | Nee |
| Opladen via apparaat | Nee |
Garantie
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking breedte | 185 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 226 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| Aantal display regels | 1 |
| CE markering | Zichtbaar |
| RDS | Ja |
EAN
| EAN | 4988028016400 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pioneer MVH-S320BT - Autoradio met bluetooth
