De Pioneer MVH-S420BT Autoradio is een geweldige toevoeging aan je autorit. Met zijn enkel din-formaat past deze autoradio perfect in het dashboard van je voertuig. De stijlvolle rode kleur voegt een persoonlijk tintje toe aan het interieur van je auto, terwijl de Bluetooth-functionaliteit ervoor zorgt dat je eenvoudig verbinding kunt maken met je smartphone. Zo kun je draadloos je favoriete muziek streamen en handsfree bellen tijdens het rijden.
Dankzij de USB-poort kun je ook muziek rechtstreeks vanaf een USB-apparaat afspelen, waardoor je altijd je favoriete afspeellijsten binnen handbereik hebt. Met de Spotify-functionaliteit kun je direct toegang krijgen tot je Spotify-account en al je favoriete nummers en afspeellijsten afspelen, alsof je je persoonlijke DJ in de auto hebt. En met de Pioneer Smart Sync App kun je de volledige controle over de autoradio vanaf je smartphone hebben, inclusief de geluidsinstellingen en de verlichting.
De Pioneer MVH-S420BT Autoradio is compatibel met zowel Apple- als Android-apparaten, waardoor je moeiteloos kunt verbinden, ongeacht het type smartphone dat je hebt. Met een vermogen van 4 x 50 Watt levert deze autoradio ook een indrukwekkende geluidskwaliteit, zodat je kunt genieten van een meeslepende muziekervaring tijdens het rijden. Kies voor de Pioneer MVH-S420BT Autoradio en geniet van een naadloze connectiviteit, indrukwekkende geluidskwaliteit en gebruiksgemak in je auto.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Pioneer |
Product
| Merk | Pioneer |
| Model | MVH-S420BT |
| EAN | 4988028434457 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MVH-S420BT |
Fysieke eigenschappen
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsgewicht | 870 g |
Beeldscherm
| Din formaat | Enkel din |
| Afneembaar voorpaneel | Ja |
Bediening
| Geschikt voor Apple Carplay | Nee |
| Geschikt voor Android auto | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| Inclusief externe microfoon | Nee |
| Handsfree bellen | Ja |
Verbinding
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth versie | Bluetooth 4.1 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| NFC | Nee |
Audio specificaties
| Afspelen van | Bluetooth |
| Inclusief CD-speler | Nee |
| Aantal kanalen | 6 |
| Equalizer | Ja |
| Bassboost | Nee |
| Repeat | Ja |
| Shuffle | Ja |
| Volume subwoofer regeling | Ja |
| Aantal lijnuitgangen | 3 |
| Geschikt voor externe versterker | Ja |
| Ondersteuning ID3 | Nee |
Aansluitingen
| Aansluiting voor subwoofer | Ja |
| AUX ingang achterzijde | Nee |
| AUX ingang voorzijde | Nee |
| USB voorzijde | 1 |
| USB-poort | Voorzijde |
| Ingang voor achteruitrijcamera | Nee |
| Extern geheugenslot | N |
| Aantal RCA aansluitingen | 2 |
Technische specificaties
| Inclusief navigatiefunctie | Nee |
| Ingebouwde dvd-speler | Nee |
| Inclusief DAB+ antenne | Nee |
| Opbergdoosje voorpaneel | Nee |
| Opladen via apparaat | Ja |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Val- en waterschade. Kortsluiting bij foutieve aansluiting. Volg de stappen in de gebruikershandleiding |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | - |
| Verpakking breedte | 186 mm |
| Verpakking hoogte | 97 mm |
| Verpakking lengte | 228 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| Aantal display regels | 2 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Introductie | 2020 |
EAN
| EAN | 4988028434457 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pioneer MVH-S420BT Autoradio Enkel din Rood-USB-Bluetooth - 4 x 50 W
