Pioneer TS-A4671F - Autospeakers - 4" x 6" inch (10 x 15 cm) - 4-wegs coaxiaal - 210 W
- EAN: 0884938509381
- CATEGORIE: Autospeaker
Verbeter je authentieke OEM-geluid met de Pioneer TS-A4671F 4"x6" inch (10 x 15 cm) 4-wegs coaxiale autospeakers. Ons assortiment uit de A-serie biedt de ideale, eenvoudig te installeren audio-upgradeoplossing voor uw auto. Upgrade je auto-audio met deze Pioneer A-serie speakers voor een meeslepende geluidsbeleving op de weg.
Deze speakers zijn ontworpen met het befaamde Open & Smooth™ geluidsconcept van Pioneer, waardoor je geniet van een vloeiende frequentieweergave en een breed klankbereik. Dit resulteert in een helder en gedetailleerd geluid dat elke muzikale nuance tot zijn recht laat komen. Daarnaast zijn ze uitgerust met een IMPP conus voor een verbeterde basweergave, waardoor je muziek tot leven komt.
De technische specificaties van de Pioneer TS-A4671F zijn indrukwekkend. Met een maximaal vermogen van 210 Watt en een continu vermogen van 30 Watt leveren deze speakers krachtig geluid. De frequentierespons ligt tussen 34 Hz en 49 kHz, terwijl de gevoeligheid 88 dB bedraagt. Deze speakers zijn ideaal voor liefhebbers van hoogwaardig autogeluid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Pioneer |
Product
| Merk | Pioneer |
| Type autospeaker | Coaxiaal |
Fysieke eigenschappen
| Inbouwafmeting | 15 x 10 cm |
| Inbouwdiepte | 42 mm |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Kleur | Zwart Goudkleurig |
Algemene kenmerken
| Verpakkingsgewicht | 1.02 kg |
Technische specificaties
| Minimale frequentie | 34 Hz |
| Maximale frequentie | 49000 Hz |
| Vermogen | 30 W |
| Totaal uitgangsvermogen | 210 W |
| Nominale impedantie | 4 Ohm |
| Gevoeligheid luidspreker | 88 dB |
| Speakersysteem | 4-weg |
| Waterbestendig | Nee |
| Tweeter diameter | 50 mm |
| Woofer diameter | 6 Inch |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Vasl- en waterschade. Foutive aansluiting, kortsluiting, overbelasting |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 x Speakerset (2 st.) 1 x Grill set (2 st.) 1 x Handleiding |
| Introductie | 2023 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | TS-A4671F |
| EAN | 0884938509381 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 15.30 cm |
| Product hoogte | 5.20 cm |
| Product lengte | 10.20 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 185 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 225 mm |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0884938509381 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pioneer TS-A4671F - Autospeakers - 4" x 6" inch (10 x 15 cm) - 4-wegs coaxiaal - 210 W
