Pioneer TS-A6991F - Autospeakers - 6"x9" (15 x 23 cm) 5-wegs coaxiaal - 700 W
- EAN: 0884938509565
- CATEGORIE: Autospeaker
Ervaar de ultieme geluidservaring met de Pioneer TS-A6991F autospeakers. Deze 6"x9" (15 x 23 cm) 5-wegs coaxiale speakers tillen uw audio naar ongekende hoogten. Ontdek waarom deze speakers de ideale keuze zijn voor uw auto-audio-upgrade.
Upgrade vandaag nog uw geluidssysteem met de Pioneer TS-A6991F autospeakers en geniet van een meeslepende geluidservaring in uw auto. Verbeter uw geluid nog verder door de gratis CarSoundFit-app van Pioneer te downloaden. Hiermee kunt u het geluid van uw auto vergelijken vóór en na de upgrade en uw audio-instellingen perfectioneren voor de ultieme luisterervaring.
Dit product wordt geleverd met de unieke Multi-Fit installatieadapter van Pioneer, ontworpen om de installatieflexibiliteit sterk uit te breiden en de akoestische prestaties te verbeteren. Installeer uw speakers moeiteloos en geniet van verbeterde geluidskwaliteit. Het befaamde Open & Smooth™-geluidsconcept van Pioneer zorgt voor een vloeiende frequentieweergave en een rijk klankbereik. Elk detail van uw muziek komt tot leven met helderheid en precisie.
Deze speakers zijn uitgerust met IMPPTM (Improved Polypropylene) conussen voor extra stevigheid en stijfheid, wat resulteert in een krachtige basweergave die uw muziek kracht en diepte geeft.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Pioneer |
Product
| Merk | Pioneer |
| Type autospeaker | Coaxiaal |
Fysieke eigenschappen
| Inbouwafmeting | 15 x 23 cm |
| Inbouwdiepte | 86 mm |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Kleur | Zwart Goudkleurig |
Algemene kenmerken
| Verpakkingsgewicht | 3.09 kg |
Technische specificaties
| Minimale frequentie | 29 Hz |
| Maximale frequentie | 33000 Hz |
| Vermogen | 120 W |
| Totaal uitgangsvermogen | 700 W |
| Nominale impedantie | 4 Ohm |
| Gevoeligheid luidspreker | 92 dB |
| Speakersysteem | 5-weg |
| Waterbestendig | Nee |
| Tweeter diameter | 3 Inch |
| Woofer diameter | 163 Inch |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Val- en waterschade. Foutieve aansluting, kortsluiting en overbelasting |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 x Speakerset (2 st.) 1 x grillset (2 st.) 1 x handleiding |
| Introductie | 2023 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | TS-A6991F |
| EAN | 0884938509565 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 274 cm |
| Product hoogte | 163 cm |
| Product lengte | 266 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 288 mm |
| Verpakking hoogte | 134 mm |
| Verpakking lengte | 366 mm |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0884938509565 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pioneer TS-A6991F - Autospeakers - 6"x9" (15 x 23 cm) 5-wegs coaxiaal - 700 W
