Pioneer TS-MR1600 autospeaker 2-weg 100 W
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 0012562672052
- CATEGORIE: Autospeaker
Bekijk
De Pioneer TS-MR1600 autospeaker is een krachtige 2-weg luidspreker met een vermogen van 100 W, speciaal ontwikkeld om te voldoen aan de hoge eisen van maritieme omgevingen. Deze luidsprekers zijn niet alleen perfect voor gebruik op boten, maar ook geschikt voor vochtige omstandigheden zoals terrassen, badkamers en buitenkeukens.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Pioneer |
|---|
Product
| Merk | Pioneer |
| Type autospeaker | Coaxiaal |
Fysieke eigenschappen
| Inbouwafmeting | 16,5 cm |
| Aantal luidsprekers | 2 |
Algemene kenmerken
| Verpakkingsgewicht | 1.36 kg |
Technische specificaties
| Minimale frequentie | 30 Hz |
| Nominale impedantie | 4 Ohm |
| Gevoeligheid luidspreker | 90 dB |
| Speakersysteem | 2-weg |
| Waterbestendig | Ja |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onder andere val- en waterschade |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | TS-MR1600 |
| EAN | 0012562672052 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 202 mm |
| Verpakking hoogte | 88 mm |
| Verpakking lengte | 343 mm |
EAN
| EAN | 0012562672052 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pioneer TS-MR1600 autospeaker 2-weg 100 W
