Portable speaker - Vonyx ST016 draagbare speaker met Bluetooth, mp3 speler en 2 draadloze microfoons - 130W
- EAN: 8715693327656
- CATEGORIE: Portable speaker
De Vonyx ST016 draagbare speaker is de perfecte metgezel om overal je stem te laten horen. Dankzij de ingebouwde accu en de verstelbare schouderband is deze speaker uiterst mobiel en ben je niet gebonden aan een stopcontact. Of je nu rondleidingen geeft, productdemonstraties organiseert, les geeft of in een sportschool werkt, de ST016 staat altijd paraat. Met zijn krachtige 130W geluidssysteem en Bluetooth 5.0-technologie kan je moeiteloos draadloos audiostreamen tot wel 20 meter afstand.
Naast Bluetooth is de ST016 uitgerust met een handige ingebouwde mp3-speler en radio, zodat je je favoriete muziek altijd bij de hand hebt. Met de meegeleverde draadloze handmicrofoon en headset ben je verzekerd van de juiste microfoon voor elke situatie. Zelfs een zaklampfunctie met twee heldere LED's is ingebouwd voor extra gemak.
Dankzij de verschillende aansluitmogelijkheden en de meegeleverde afstandsbediening heb je volledige controle over de ST016. De speaker wordt geleverd inclusief schouderband voor optimaal draaggemak. Of je nu een presentatie geeft, een feestje organiseert of gewoon van muziek wilt genieten, met de Vonyx ST016 ben je altijd verzekerd van kraakhelder geluid en ultieme mobiliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Vonyx |
Algemene kenmerken
| Merk | Vonyx |
| Model | Vonyx ST Speakers |
| EAN | 8715693327656 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 178.872 |
| Kleur | Zwart |
| Product gewicht | 2.40 kg |
Audio specificaties
| Minimale frequentie | 50 Hz |
| Maximale frequentie | 16000 Hz |
Connectiviteit
| Koppelbaar | Nee |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| Draadloos bereik | 40 m |
| NFC | Nee |
| Streaming opties | Geen streamingoptie |
| Ontvangst | FM radio |
| Inclusief belfunctie | Nee |
| Afstandsbediening | Ja |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Technische specificaties
| Waterbestendig | Nee |
| Spatwaterdicht | Nee |
Verpakking
| Verpakkingsgewicht | 2.40 kg |
| Verpakking breedte | 22.5 cm |
| Verpakking hoogte | 29.5 cm |
| Verpakking lengte | 38 cm |
| Taal handleiding | Engels Nederlands Frans |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
Overige kenmerken
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 21.50 cm |
| Product lengte | 32 cm |
| Voedingstype | Accu Lichtnet |
EAN
| EAN | 8715693327656 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Portable speaker - Vonyx ST016 draagbare speaker met Bluetooth, mp3 speler en 2 draadloze microfoons - 130W
