Power Dynamics PD615A Actieve Speaker 15''
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 8715693289640
- CATEGORIE: Fullrange speaker
Bekijk
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Power Dynamics |
Audio specificaties
| Minimale frequentie | 40 Hz |
Technische specificaties
| Inclusief versterker | Ja |
Overige kenmerken
| Aantal luidsprekers | 1 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Zwart |
| Taal handleiding | Engels Nederlands Frans |
| Verpakking breedte | 49 cm |
| Verpakking hoogte | 79 cm |
| Verpakking lengte | 52 cm |
| Verpakkingsgewicht | 26.30 kg |
EAN
| EAN | 8715693289640 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Power Dynamics PD615A Actieve Speaker 15''
