Upgrade je Renault Koleos van bouwjaar 2008 t/m 2016 met de krachtige Davilon DVL-4100 Android autoradio! Deze moderne autoradio met Android 11 biedt talloze functionaliteiten, waaronder het afspelen van video's, navigatie via CarPlay en Android Auto, handsfree bellen en muziek streamen. Met een 4-core processor, 2GB RAM en 32GB opslagcapaciteit is deze autoradio een absolute topper binnen het assortiment voor de Renault Koleos. Of je nu een iPhone of een Android toestel hebt, deze autoradio is geschikt voor beide en biedt een hypermodern en gebruiksvriendelijk design.
Navigeer moeiteloos met Google Maps en geniet van je favoriete muziek via Spotify, Apple Carplay of Android Auto. Met de mogelijkheid om twee schermen naast elkaar te gebruiken in de split screen modus, heb je altijd toegang tot handige apps zoals Flitsmeister en YouTube. De Davilon DVL-4100 maakt het mogelijk om draadloos te genieten van CarPlay en Android Auto, zonder dat je extra accessoires nodig hebt.
Dankzij de Bluetooth-functie kun je veilig handsfree bellen en muziek streamen terwijl je onderweg bent. Met de FM, AM & DAB+ radiofunctionaliteit geniet je van kristalhelder geluid en heb je toegang tot een wereld aan muziek. Bovendien maakt de Davilon DVL-4100 het eenvoudig om te navigeren en te communiceren tijdens het rijden, waardoor je elke rit aangenaam en plezierig maakt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Davilon |
|---|
Product
| Merk | Davilon |
| EAN | 8720254756721 |
Fysieke eigenschappen
| Verpakkingsgewicht | 2 g |
Beeldscherm
| Din formaat | Dubbel din |
| Touchscreen | Ja |
| Uitschuifbaar display | Nee |
| Afneembaar voorpaneel | Nee |
| Met dimfunctie | Ja |
| Stuurwiel bediening | Ja |
Bediening
| Geschikt voor Apple Carplay | Ja |
| Geschikt voor Android auto | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handsfree bellen | Ja |
Verbinding
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| Draadloos bereik | 12 m |
| NFC | Nee |
| Ontvangst | AM radio DAB + radio FM radio |
Audio specificaties
| Aantal kanalen | 4 |
| Minimale frequentie | 87.5 MHz |
| Maximale frequentie | 108 MHz |
| Equalizer | Ja |
| Bassboost | Ja |
| Repeat | Ja |
| Shuffle | Ja |
| Aantal lijnuitgangen | 6 |
| Geschikt voor externe versterker | Ja |
| Ondersteuning ID3 | Ja |
Aansluitingen
| Aansluiting voor subwoofer | Ja |
| AUX ingang achterzijde | Ja |
| AUX ingang voorzijde | Nee |
| USB ingang achterzijde | Ja |
| USB voorzijde | 0 |
| USB-poort | 2.0 |
| Ingang voor achteruitrijcamera | Ja |
| Extern geheugenslot | Y |
| Aantal RCA aansluitingen | 4 |
Technische specificaties
| Inclusief DAB+ antenne | Nee |
| Opbergdoosje voorpaneel | Nee |
| Opladen via apparaat | Ja |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geknipte kabels worden niet geaccepteerd. Waterschade en ontbrekende CD houder schroeven doen de garantie te niet. |
Verpakking
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Taal handleiding | Engels |
Overige kenmerken
| Aantal display regels | 100 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Introductie | 2023 |
| RDS | Ja |
EAN
| EAN | 8720254756721 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Renault Koleos Android Autoradio | 2008 t/m 2016 | CarPlay
