Salora PartySpeaker S1 - Box - Speaker - Party box - Zwart
- EAN: 8720085002134
- CATEGORIE: Portable speaker
De Salora PartySpeaker S1 is een groot formaat party speaker met 400 watt vermogen en geeft een ware lichtshow met de full color led front. Met de 2 woofers met een diameter woofer van: 10,2 cm (4") komt er een prachtig geluid uit met een extreem goede bass. De party speaker beschikt over een meegeleverde microfoon, hiermee creëer je jouw eigen karaoke avond. Muziek speel je af via Bluetooth, AUX of via een Usb stick. Een ware lichtshow. Met de Salora Partyspeaker S1 is het niet alleen feest door het mooie geluid wat uit de speaker komt maar ook nog door de prachtige door de lichtshow die de Partyspeaker geeft op de maat van de muziek. De lichten worden aangepast op de muziek door de ingebouwde technologie van Salora waardooor je een extra ervaring rijker bent. Feesten zullen nu om nooit meer te vergeten zijn.
Karaoke feesten. Altijd al leuke karaoke avonden met vrienden en/of familie willen hebben maar niet teveel geld uit willen geven aan geleende apparatuur? Salora heeft zelfs hier de oplossing voor, want niet alleen de lichtshow en de mooie audio is leuk aan deze PartySpeaker maar ook heeft deze Speaker een fucntie om karaoke mee te kunnen zingen. De speaker wordt geleverd met:
Met de Salora Partyspeaker S1 heb jij het feestje zo bij de hand. Door het compacte formaat neem je de speaker makkelijk mee onderweg. Met het handvat draag je de speaker terwijl je wandelt naar je feestbestemming. Je verbindt je telefoon via bluetooth aan de speaker. Zo laat jij je favoriete afspeellijst horen aan je vrienden. Maak je feestje af met de meegeleverde microfoon. Je zingt hierdoor met je favoriete nummers mee. Voor extra sfeer zet je de ingebouwde led lampen aan die verschillende kleuren weergeven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Salora |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
Algemene kenmerken
| Merk | Salora |
| Model | Salora PartySpeaker S1 Draadloze stereoluidspreker Zwart |
| EAN | 8720085002134 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | PARTYSPEAKER S1 |
| Kleur | Zwart |
| Product gewicht | 2.38 kg |
Audio specificaties
| Geluidsweergave | Stereo |
| Totaal uitgangsvermogen | 100 W |
Connectiviteit
| Koppelbaar | Ja |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| NFC | Nee |
| Streaming opties | Geen streamingoptie |
| Ontvangst | FM radio |
| Inclusief belfunctie | Nee |
| Afstandsbediening | Ja |
| App functies | Geen |
Stroomvoorziening
| Maximale batterijduur | 3 uur |
| Met powerbankfunctie | Nee |
Technische specificaties
| Waterbestendig | Nee |
| Spatwaterdicht | Nee |
| Met SD-kaart ingang | Ja |
| Met verlichting | Ja |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | 1 x PARTYSPEAKER S1 |
| Verpakkingsgewicht | 2.38 kg |
| Verpakking breedte | 180 mm |
| Verpakking hoogte | 255 mm |
| Verpakking lengte | 2160 mm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Val, Stoot, waterschade |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Party Speaker | Ja |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 25.50 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Voedingstype | Accu |
EAN
| EAN | 8720085002134 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Salora PartySpeaker S1 - Box - Speaker - Party box - Zwart
