U zult zeker onder de indruk zijn van het verbeterde geluid en de prestaties van de DDR-7X radio! Deze DAB+/FM-radio in een nieuwe look heeft in tegenstelling tot zijn voorganger een luidspreker die u zal inspireren, aangevuld met de akoestisch afgestemde houten behuizing. Luister naar uw favoriete radiozenders met deze compacte tafelradio. Via de AUX-in-aansluiting kunt u zelfs uw eigen muziek van niet-Bluetooth-apparaten beluisteren. Draadloos streamen via Bluetooth ® is ook mogelijk en zorgt voor een audio-vast. De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald.
Dit Sangean radioapparaat is een wereldontvanger in retrostijl met een houten (licht) afwerking. Met Bluetooth 2.0-connectiviteit kunt u draadloos audio streamen tot 6 meter afstand. Het biedt DAB+ en FM-radio-ontvangst en speelt af via Bluetooth en radio. Dit radioapparaat is IP25-gecertificeerd, wat betekent dat het beschermd is tegen middelgrote voorwerpen en sproeidicht. Het heeft een lcd-display, maar geen afstandsbediening. De radio kan worden gevoed via een adapter/lichtnet en is oplaadbaar dankzij de oplaadfunctie via USB.
De audiofuncties van deze Sangean radio omvatten een equalizer en stereogeluid voor een verbeterde luisterervaring. Het heeft ook aansluitingen voor audio over USB, een audio-ingang via Bluetooth, een LAN-netwerkaansluiting en een USB-poort. Bovendien wordt de verpakking geleverd met de Sangean DDR-7X tafelradio, een FM-antenne en een USB-C-laadkabel. De fabrieksgarantie voor dit product bedraagt 2 jaar, zonder uitzonderingen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Sangean |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
Algemene kenmerken
| Merk | SANGEAN |
| EAN | 4711317996707 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | A500498 |
| Type radio | Wereldontvanger |
| Stijl radio | Retro |
| Kleur | Hout (licht) |
Connectiviteit
| Bluetooth versie | Bluetooth 2.0 |
| Draadloos bereik | 6 m |
| WIFI | Ja |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Technische specificaties
| Ontvangst | DAB + radio FM radio |
| Afspelen van | Bluetooth Radio |
| Afstandsbediening | Nee |
| IP-certificering | IP25 (Beschermd tegen middelgrote voorwerpen en sproeidicht) |
| Waterbestendig | Ja |
| Touchscreen | Nee |
| Lcd-display | Ja |
| Inclusief CD-speler | Nee |
| Met dimfunctie | Nee |
| Sleep timer | Nee |
Stroomvoorziening
| Voedingstype | Adapter/ lichtnet |
| Oplaadbaar | Ja |
| Opladen via apparaat | Ja |
Aansluitingen
| Audio over USB | Ja |
| Audio input bron | Bluetooth |
| Netwerkaansluiting (LAN) | Ja |
| USB-poort | 1 |
Audio
| Equalizer | Ja |
| Stereogeluid | Ja |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | Sangean DDR-7X tafelradio, FM-antenne, USB-C-laadkabel |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Taal handleiding | Engels |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
EAN
| EAN | 4711317996707 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sangean DDR-7X Radio DAB+, VHF (FM) AUX, Bluetooth Toetsvergrendeling, Oplaadbaar Hout (licht)
