De Shark antenne, geschikt om over te spuiten, is een handige toevoeging voor je voertuig. Met een spanning van 12 Volt kan deze antenne gemakkelijk worden geïntegreerd in verschillende soorten auto's. De antenne is ontworpen om discreet te zijn en kan moeiteloos worden aangepast aan de kleur van je voertuig.
De antenne komt in de kleur zwart en heeft een verpakkingsgewicht van 0 gram. Met afmetingen van 7 cm bij 28 cm bij 30 cm kan de antenne eenvoudig worden geïnstalleerd en past hij perfect bij de rest van je voertuigaccessoires. De universele taalhandleiding maakt de installatie nog gemakkelijker.
Bovendien voldoet de Shark antenne aan de hoogste kwaliteitsnormen en is voorzien van CE-markering. Of je nu op zoek bent naar een vervangende antenne of simpelweg je voertuig wilt upgraden, deze Shark antenne is de ideale keuze. Haal het beste uit je autorit met deze betrouwbare en stijlvolle antenne in zwart.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | TCP |
Productinformatie
| EAN | 8000692402665 |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 7 cm |
| Verpakking hoogte | 28 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
| EAN | 8000692402665 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Shark antenne 12 Volt
