Soundmaster NADEL02 - Naald voor Soundmaster platenspelers
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 4005425000129
- CATEGORIE: Naald voor platenspeler
Bekijk
De naald voor uw Soundmaster platenspeler is een essentieel en kwetsbaar onderdeel dat geschikt is voor een breed scala van Soundmaster modellen, waaronder de NR513, NR913DAB, PL550, en nog veel meer. Gemaakt van hoogwaardig saffier materiaal, is deze naald perfect voor zowel vervanging als reservegebruik. Met een gewicht van slechts 0,10 kg is het licht en eenvoudig te installeren. De verpakking heeft een afmeting van 25 mm x 5 mm x 62 mm en bevat een EAN-code: 4005425000129
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Soundmaster |
|---|---|
| Kleur | Rood |
Productinformatie
| EAN | 4005425000129 |
| Kleur | Rood |
| Verpakkingsgewicht | 3 g |
Overige kenmerken
| Compatibel met | Soundmaster NR513, NR513DAB, NR515, NR916, NR917, NR518, NR540, NR545, NR912, , PL186, PL525, PL530, PL550, PL580, PL585, MCD1700, MCD4500, MCD5500 en VCS3-platenspelers |
| Introductie | 2018 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NADEL02 |
| Model | NADEL02 |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 25 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 62 mm |
EAN
| EAN | 4005425000129 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Soundmaster NADEL02 - Naald voor Soundmaster platenspelers
