Teufel KOMBO 11 - Micro stereo-installatie met hifi-sound - DAB+ radio, cd-speler, bluetooth , zwart
- EAN: 4048945034373
- CATEGORIE: Stereo set
Veel HiFi-stereogeluid, weinig ruimte nodig – met dit concept hebben we de KOMBO 11 ontwikkeld. Dit complete systeem biedt in kleine ruimtes een grootse geluidsbeleving met een CD-speler, Bluetooth en nu ook met digitaal radio DAB+.
De voordelen in een oogopslag:
- Micro-stereosysteem in HiFi-kwaliteit met uitgebreide functies, de opvolger van de bestseller Kombo 22
- 2-weg-luidsprekers VT 11 met basreflextechnologie voor krachtige bassen en heldere hoge tonen
- Met Bluetooth voor muziekstreaming via apps zoals Spotify, YouTube, Apple Music, Deezer, TuneIn, etc.
- Nieuw: digitale radio via DAB+ met ruisvrije, hoge geluidskwaliteit en een brede selectie van zenders
- CD-speler voor audio-CD's en MP3- en WMA-bestanden, FM-radio, USB-afspeelmogelijkheid, en Aux-ingang
- Inclusief afstandsbediening en luidsprekerkabels
Krachtig geluid & compact: De micro-stereoset Kombo 11
Laat je niet misleiden door het kleine formaat: het geluid van de KOMBO 11 is indrukwekkend. Dankzij zijn veelzijdigheid kan Teufels kleinste stereosysteem zich meten met de grotere systemen.Kom, speel met mij
De Kombo 11-receiver biedt ondanks zijn zeer compacte afmetingen ruimte voor meerdere afspeelapparaten. De stereo-ingang kan worden gebruikt voor verschillende apparaten zoals een platenspeler, tv of de geluidsuitgang van een spelconsole. Via de USB-poort leest het systeem muziekbestanden (mp3) van een USB-stick. Wanneer je je smartphone via Bluetooth verbindt, wordt deze de centrale bedieningsunit voor het afspelen van je muziek uit apps zoals Spotify, TIDAL, en anderen.
Radio sterren
Met de nieuw geïntegreerde digitale radio bereikt de kwaliteit van radiostreams nu een digitaal niveau. Het resultaat is kristalheldere radiosignalen met een brede selectie van zenders. Uiteraard is ook FM-radio nog steeds beschikbaar met de Kombo 11.
Bluetooth, CD, USB, stereo-cinch
Verbind je smartphone via Bluetooth en stream direct vanuit je muziekapps. De CD-speler van de Kombo 11 speelt je muziek-CD's, CD-R's en audiobestanden af. Eigen muziekbestanden in MP3- en WMA-formaat kunnen ook via een USB-stick worden afgespeeld. De extra stereo-ingang kan worden gebruikt voor apparaten zoals een platenspeler of mp3-speler.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Teufel |
Algemene kenmerken
| Merk | Teufel |
| Model | KOMBO 11 |
| Type audiokanaal | 2.0 |
Aansluitingen
| Aantal Optische ingangen | 0 |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| Aantal HDMI-uitgangen | 0 |
Streaming opties
| Draadloos bereik | 0.01 m |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| NFC | Nee |
| Ethernet verbinding | 0 |
| Streaming opties | Geen streamingoptie |
Afspelen
| Ontvangst | DAB + radio |
| Afspelen van | Bluetooth CD Radio USB |
| Ondersteunde formaten | CD MP3 WMA CD-R |
Productinformatie
| Kleur | zwart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 105968001 |
| EAN | 4048945034373 |
| Afstandsbediening | Ja |
| Touchscreen | Nee |
Technische specificaties
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Totaal uitgangsvermogen | 50 W |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Minimale frequentie | 80 Hz |
| Maximale frequentie | 20000 Hz |
| Sleep timer | Nee |
| Wekker opties | Geen opties |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | 1x KB 11 CR 19 cd-receiver Zwart, 1x Afstandsbediening KB 11 CR 19 cd-receiver, 2x Luidsprekerkabel 2m voor KB 11 CR, 1x DAB/FM-antenne voor KB 11 CR, 2x AAA-batterij, 1x Voeding Zwart, 1x Paar stereo luidspreker VT 11 Zwart, 2x Stereo luidspreker VT 11 Zwart |
| Taal handleiding | Engels |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| USB aansluiting | 1 |
| Verpakkingsgewicht | 7.06 kg |
EAN
| EAN | 4048945034373 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Teufel KOMBO 11 - Micro stereo-installatie met hifi-sound - DAB+ radio, cd-speler, bluetooth , zwart
