Teufel USB-C kabel - USB-C naar koptelefoonaansluiting - lengte 107 cm , zwart
- EAN: 4048945046185
- CATEGORIE: Audiokabel
Dankzij de Teufel USB-C kabel kan je nu eenvoudig je koptelefoon met jack plug aansluiten op je Android smartphone. Deze kabel fungeert als een handige USB-C adapter waarmee je koptelefoons of kabels met 3,5mm jack plug kunt verbinden met verschillende Android smartphones. Met ondersteuning voor diverse functies op de koptelefoon, zoals volumeregeling, bellen en afspelen, biedt de kabel volledige headset-compatibiliteit. Daarnaast is de kabel gemaakt van zeer flexibel nylon, wat zorgt voor een veilige knikbeveiliging en minimaliseert kabelruis. Met een lengte van 107 cm en in de kleur zwart is deze kabel zowel praktisch als stijlvol.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Teufel |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | USB-C Male |
| Tweede aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Kabellengte | 1.07 m |
| Extra aansluitingen | Zonder connector |
| Kleur | zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 30 g |
| Gebruik in type voertuig | Geen voertuigbevestiging |
Productinformatie
| Merk | Teufel |
| EAN | 4048945046185 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 106315001 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type kabel | Adapter |
EAN
| EAN | 4048945046185 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Teufel USB-C kabel - USB-C naar koptelefoonaansluiting - lengte 107 cm , zwart
