Teufel verbindingskabel 3.5 mm jack 1,5 m , zwart
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 4048945585981
- CATEGORIE: Audiokabel
Bekijk
De Teufel verbindingskabel 3.5 mm jack van 1,5 meter in het zwart is een universele stereokabel met hoogwaardige nylon ommanteling. Deze kabel is geschikt voor gebruik met notebooks, iPods, koptelefoons, pc's en tv's. Aan beide zijden heeft de kabel een 3,5 mm jack (male) stekker, waardoor deze eenvoudig kan worden aangesloten. Met een kabellengte van 1,5 meter biedt deze kabel voldoende ruimte om je apparaten met elkaar te verbinden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Teufel |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Tweede aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Kleur | zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruik in type voertuig | Geen voertuigbevestiging |
Productinformatie
| Merk | Teufel |
| EAN | 4048945585981 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 107000479 |
| Type kabel | Connector |
EAN
| EAN | 4048945585981 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Teufel verbindingskabel 3.5 mm jack 1,5 m , zwart
