Teufel Y-adapter - Y-splitter adapter voor koptelefoons op 3,5 mm aansluiting - lengte 5 cm , zwart
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 4048945046208
- CATEGORIE: Audiokabel
Bekijk
Wil je met z'n tweeën genieten van muziek, films of games? Met deze kabel werkt het. De Y-splitter adapter voor de aansluiting van twee hoofdtelefoons op een 3,5 mm aansluiting maakt het gemakkelijk om samen naar muziek te luisteren, films te kijken, te gamen, en meer. De kabel heeft een lengte van 5 cm en is voorzien van veilige knikbeveiliging. Met 1 x Y-adapter voor koptelefoon in de inhoud levering is deze adapter perfect voor het delen van audio met een vriend of familielid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Teufel |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Tweede aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Kabellengte | 5 m |
| Extra aansluitingen | Zonder connector |
| Kleur | zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 10 g |
| Gebruik in type voertuig | Geen voertuigbevestiging |
Productinformatie
| Merk | Teufel |
| EAN | 4048945046208 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 106317001 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type kabel | Splitter |
EAN
| EAN | 4048945046208 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Teufel Y-adapter - Y-splitter adapter voor koptelefoons op 3,5 mm aansluiting - lengte 5 cm , zwart
