Teufel ZOLA | Bekabelde over-ear headset met microfoon voor games, muziek en home-office, 7.1 binaurale surround sound , Antraciet Grape & Aqua
- EAN: 4048945586780
- CATEGORIE: Koptelefoon
De Teufel ZOLA gaming headset is een kleurrijke toevoeging aan jouw gaming setup. Geniet van verbluffend geluid en personaliseer de headset met jouw favoriete kleurencombinaties. De headset beschikt over 40 mm lineaire HD-drivers voor een krachtige bas, natuurlijke midden en fluweelzachte hoge tonen. Met DTS Headphone:X®V2 ervaar je meeslepende 7.1 binaurale surround sound op je pc, zodat je je tegenstanders kunt horen voordat je ze ziet. De ZOLA is geschikt voor pc, PlayStation, Switch, Xbox, smartphone en tablet en biedt een hoog draagcomfort, zelfs voor brildragers. De afneembare, verstelbare microfoonarm zorgt voor uitstekende spraakverstaanbaarheid, perfect voor gaming of thuiswerken. Met ZOLA duik je in een andere wereld en geniet je van het ultieme geluid.
Personaliseer jouw ZOLA headset met de verschillende kleursets en pas hem aan aan jouw gaming omgeving of persoonlijke stijl. De ultralichte drivers bieden een krachtig geluid dat je omver zal blazen, terwijl DTS Headphone:X® 2.0 surround sound zorgt voor een perfecte surround sound ervaring op je pc. De HD-condensatormicrofoon zorgt voor duidelijke spraakverstaanbaarheid, zelfs in luide omgevingen of tijdens toernooien. Met de inline afstandsbediening en USB-dongle heb je alle benodigde controls binnen handbereik voor een optimale game-ervaring. De ZOLA is niet zomaar een headset, het is jouw ultieme metgezel in elke game.
Verander de ZOLA gemakkelijk in een koptelefoon door de microfoonarm te verwijderen. Dankzij het Teufel Audio Center pas je eenvoudig het geluid, de microfoon, de kleur en meer aan naar jouw voorkeuren. Met een garantie van 2 jaar en hoogwaardige materialen is de ZOLA de perfecte keuze voor elke gamer die op zoek is naar kwaliteit, comfort en indrukwekkend geluid. Bestel nu jouw Teufel ZOLA gaming headset en dompel jezelf onder in een wereld van geluid en kleur.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Antraciet |
|---|---|
| Merk | Teufel |
Algemene kenmerken
| Merk | Teufel |
| Model | Zola |
| EAN | 4048945586780 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 106496005 |
| Kleur | Antraciet |
| Draagwijze | Headset |
Audio
| Hi-Res Audio | Nee |
| Noise cancelling | Nee |
| Volumebegrenzing | Ja |
| Minimale frequentie | 10 Hz |
| Maximale frequentie | 20000 Hz |
Connectiviteit
| Type draadloze koptelefoonverbinding | Niet draadloos |
| NFC | Nee |
| Type input/output | 3.5 mm jack |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Technische specificaties
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Type klankkast | Gesloten |
| Waterbestendig | Nee |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Spraakbesturing | Ja |
| Bediening Audio | Universeel |
| Draaibare oorschelpen | Ja |
| Inklapbaar | Nee |
| Type microfoon | Met microfoonarm Met microfoonarm geschikt voor gamen |
| Afstandsbediening | Nee |
Batterij
| Draadloos opladen | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Kabels
| Kabellengte | 160 m |
| Kabel los te koppelen | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Taal handleiding | Engels |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Multipoint-pairing | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
EAN
| EAN | 4048945586780 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Teufel ZOLA | Bekabelde over-ear headset met microfoon voor games, muziek en home-office, 7.1 binaurale surround sound , Antraciet Grape & Aqua
