TeufelTeufel Universele wandbeugel AC 3500 SM (Stk.),wit
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 4048945029706
- CATEGORIE: Speaker stands
Bekijk
De Teufel Universele wandbeugel AC 3500 SM (Stk.) in de kleur wit is geschikt voor elk type luidspreker vanwege de universele compatibiliteit. De wandbeugel is gemaakt van hoogwaardig metaal en heeft een afmeting van 7.80 cm in hoogte, 7 cm in breedte en weegt slechts 0.17 kg. Hierdoor is de beugel zowel horizontaal als verticaal mobiel te gebruiken. De beugel wordt individueel verpakt en is eenvoudig te monteren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Teufel |
Algemene kenmerken
| Geschikt voor type speaker | Universeel |
| Materiaal | Metaal |
| Product hoogte | 7.80 cm |
| Product breedte | 7 cm |
| Product gewicht | 0.17 kg |
Productinformatie
| Kleur | wit |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 103442002 |
| EAN | 4048945029706 |
| Taal handleiding | Engels |
Overige kenmerken
| Product lengte | 6 cm |
| Reparatie type | Pick-up en return |
EAN
| EAN | 4048945029706 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je TeufelTeufel Universele wandbeugel AC 3500 SM (Stk.),wit
