De Vonyx CM300S USB studio microfoon is een compacte en veelzijdige microfoon die perfect is voor diverse doeleinden. Of je nu podcasts opneemt, aan het gamen bent of videovergaderingen bijwoont, met deze microfoon ben je verzekerd van een kristalhelder geluid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Vonyx |
|---|
Algemene kenmerken
| Microfoon geschikt voor instrument | Niet van toepassing |
| Aan-uit schakelaar | Nee |
| Type microfoon professioneel | Karaoke Live Spraak Studio Broadcasting (streaming, podcast, YouTube, gaming etc.) |
| Draagwijze | Op standaard Op statief |
Audio specificaties
| Richtingskarakteristiek | Cardioide |
| Minimale frequentie | 30 Hz |
| Maximale frequentie | 20000 Hz |
| Pad schakelaar | Nee |
Connectiviteit
| Type input/output | USB |
| Draadloos | Nee |
Accessoires
| Inclusief kabel | Ja |
| Inclusief popfilter/kap | Ja |
| Inclusief schokmount | Ja |
Overige kenmerken
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Afstandsbediening | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dynamisch of condensator | Condensator |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geschikt voor streaming | Ja |
| Geschikt voor type apparaat | Gameconsole Laptop Desktop |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Kleur | Titanium |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 173.508 |
| Oplaadbaar | Nee |
| Product breedte | 4.70 cm |
| Product hoogte | 4.70 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Engels Nederlands Frans |
| Type kapsel | Condensator microfoon |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakking breedte | 18.7 cm |
| Verpakking hoogte | 7.5 cm |
| Verpakking lengte | 30.2 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.70 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1x CM300S USB studio microfoon 1x Opvouwbare tafelstandaard 1x USB kabel 1x Shockmount 1x Windkap |
| Verstelbare microfoon | Ja |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Waterbestendig | Nee |
EAN
| EAN | 8715693320121 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je USB microfoon voor pc - Vonyx CM300S - USB studio microfoon incl. tafelstandaard - Titanium
