vervangingsspriet ø 6 mm uitwendig
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 8000692402276
- CATEGORIE: Autoantenne
Bekijk
De vervangingsspriet van 41 cm met een diameter van 6 mm aan de buitenkant is een essentieel onderdeel voor je speelgoed. Met zijn zwarte kleur en universele taalinstructies, is dit product eenvoudig te gebruiken en geschikt voor diverse toepassingen. De spriet is verpakt in een compacte doos van 2 cm breed, 46 cm hoog en 30 cm lang, waardoor het gemakkelijk op te bergen is. Met de EAN-code 8000692402276 is dit product eenvoudig te identificeren en te bestellen. Dankzij de CE-markering voldoet deze vervangingsspriet ook aan alle nodige veiligheidsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | TCP |
Productinformatie
| EAN | 8000692402276 |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 2 cm |
| Verpakking hoogte | 46 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
| EAN | 8000692402276 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je vervangingsspriet ø 6 mm uitwendig
