Vonyx SPJ-1200A Hi-End Actieve Speaker 12 600W
- EAN: 8715693262780
- CATEGORIE: Fullrange speaker
De Vonyx SPJ-1200A is een krachtige actieve speaker met een 12 inch woofer en een ingebouwde 600W mixer/versterker. De duurzame ABS-behuizing zorgt voor een stevige behuizing van hoge kwaliteit. Door de mid-low woofer en de dynamische compressie hoorndriver geniet je van een uitstekende geluidsweergave, ideaal voor spraak, muziek en zang. Deze speaker is perfect voor verschillende locaties zoals bars, restaurants, theaters, fitnessruimtes en podia.
Met diverse aansluitmogelijkheden, waaronder lijn- en microfooningangen met bass- en trebleregeling, biedt de Vonyx SPJ-1200A veel flexibiliteit. De speaker kan als stand-alone unit gebruikt worden of eenvoudig worden uitgebreid met extra units. Dankzij de mogelijkheid van in serie schakelen van meerdere act
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Vonyx |
Algemene kenmerken
| Bluetooth | Nee |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
Audio specificaties
| Minimale frequentie | 50 Hz |
| Maximale frequentie | 18000 Hz |
Connectiviteit
| Type input/output | RCA (tulp) Jack (6.3mm) XLR 3-pin |
Technische specificaties
| Diameter speaker tweeter | 1 Inch |
| Diameter speaker woofer | 12 Inch |
| Inclusief versterker | Ja |
Overige kenmerken
| Aantal inputs | 3 |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Zwart |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Mobiele geluidsinstallatie | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands Engels Frans |
| Type microfoon | Bedrade microfoon |
| Vermogen | 600 W |
| Verpakking breedte | 430 mm |
| Verpakking hoogte | 360 mm |
| Verpakking lengte | 650 mm |
| Verpakkingsgewicht | 13100 g |
EAN
| EAN | 8715693262780 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Vonyx SPJ-1200A Hi-End Actieve Speaker 12 600W
