Vonyx VPS122A geluidsinstallatie actief / passief 800W Bluetooth met blauwe LED's
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 8715693296570
- CATEGORIE: PA speakerset
Bekijk
De Vonyx VPS122A geluidsinstallatie is een krachtige set die zowel actief als passief kan worden gebruikt en een vermogen heeft van maar liefst 800W. Met de ingebouwde Bluetooth technologie is het eenvoudig om draadloos verbinding te maken met verschillende Bluetooth apparaten zoals smartphones en tablets. Hierdoor kan je moeiteloos je favoriete muziek streamen via de speakers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Vonyx |
Algemene kenmerken
| Bluetooth | Ja |
Audio specificaties
| Minimale frequentie | 40 Hz |
| Maximale frequentie | 18000 Hz |
| Equalizer | Ja |
| Maximale SPL | 125 |
| Nominale impedantie | 0 Ohm |
Connectiviteit
| Microfooningang | Ja |
| Type input/output | Geen |
Technische specificaties
| Diameter speaker woofer | 12 Inch |
| Inclusief versterker | Ja |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Zwart |
| Mogelijkheid op statief plaatsen | Ja |
| Taal handleiding | Engels Nederlands Frans |
| Totaal uitgangsvermogen | 800 W |
| Type speakerset | Actief |
| Verpakking breedte | 32 cm |
| Verpakking hoogte | 64 cm |
| Verpakking lengte | 94 cm |
| Verpakkingsgewicht | 23.60 kg |
EAN
| EAN | 8715693296570 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Vonyx VPS122A geluidsinstallatie actief / passief 800W Bluetooth met blauwe LED's
