Aflevering Is Wpp Open Pro De Genadeslag Voor Agencies Of Kan Je Zelf Een Ai-Tool Maken? Met Pablo Van Den Berg En Mattias Vermeire

· Aflevering van de podcast: Agency Life by Teamleader

WPP bouwde een platform waarmee merken zelf campagnes maken, zónder agency. Paniekvoetbal, een signaal of het nieuwe normaal? En hoe bescherm je je kennislaag als big tech dezelfde tools native inbakt? Pablo van den Berg (Trojan Monkeys) en Mattias Vermeire (Happiness Brussels) leggen uit waarom klanten zulke tools al dan niet willen gebruiken, waarom flexibiliteit in AI-infrastructuur cruciaal is, en wat bureaus morgen zoal kunnen doen in de seizoensfinale van Pricing Power. Agency Life wordt met liefde gemaakt door Teamleader. Wij maken ook goede software, vertrouwd door de beste bureaus. Werk jij bij zo'n bureau? Ontdek dan wat Teamleader Orbit allemaal kan.

Speelgoedwinkel
Agency Life by Teamleader

Agency Life by Teamleader

Gemaakt door: Teamleader Eerste aflevering: 10-07-2022

De podcast Agency Life by Teamleader heeft in totaal 105 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Is WPP Open Pro de genadeslag voor agencies of kan je zelf een AI-tool maken? Met Pablo van den Berg en Mattias Vermeire

Agency Life by Teamleader · 29-06-2026

00:00 00:45:33