Aflevering #225 Hoe Kijken Experts Terug Op De Vastgoedmarkt In 2025?

· Aflevering van de podcast: Beleggen en Verhuren Podcast met vastgoed specialist drs. Esther Dekker, dé vastgoed podcast van Nederland.

Wie kan deze vraag beter beantwoorden dan Claudia Meurs, huurrechtadvocaat bij Act Legal, en Niek Verra, eigenaar van Verra Makelaars én voorzitter van Vastgoedbelang? Het is inmiddels bijna een traditie om samen terug te blikken op het afgelopen jaar én vooruit te kijken naar wat 2026 ons zal brengen. Wat betekenen de aangekondigde wijzigingen voor shortstay-verhuur? Wat kunnen we komend jaar verwachten van Box 3? En belangrijker nog: hoe vergroten we het woningaanbod? Is vergunningsvrij splitsen daarbij de sleutel? Je hoort het in deze podcast!

Speelgoedwinkel

De podcast Beleggen en Verhuren Podcast met vastgoed specialist drs. Esther Dekker, dé vastgoed podcast van Nederland. heeft in totaal 221 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Podcast #225 Hoe kijken experts terug op de vastgoedmarkt in 2025?

Beleggen en Verhuren Podcast met vastgoed specialist drs. Esther Dekker, dé vastgoed podcast van Nederland. · 19-12-2025

00:00 48:21