De rechter boog zich over de zaak Nexperia, wat moet het bedrijf doen om als beste uit deze slepende crisis te komen? En: de Amerikaanse president Donald Trump nodigde oliebedrijven uit om aan de slag te gaan in Venezuela, en daar heeft Shell wel oren naar. Dat en meer bespreken we in het Boardroompanel van BNR Zakendoen
Panelleden Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het boardroompanel, dat deze keer bestaat uit: - Jeroen Vercauteren, specialist fusie en overnames en associate partner bij Qufinity - Anton Wiggers, Bedrijvendokter, partner bij Themis Company en voorzitter van de Raad van Commissarissen bij Survival Instinct Abonneer je op de podcast Ga naar de pagina van het boardroompanel en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke donderdag live om 11:30 uur in BNR Zakendoen. See omnystudio.com/listener for privacy information.

Gemaakt door: BNR Nieuwsradio Eerste aflevering: 06-11-2022
De podcast BNR Boardroompanel | BNR heeft in totaal 297 afleveringen

Maker: BNR Nieuwsradio Datum: 08-01-2026

Maker: BNR Nieuwsradio Datum: 22-01-2026
Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.